Днями відбувся MENTAL HEALTH party у салоні тайського масажу Royal Thai Spa.

На вечірці гості познайомилися зі східними методами та практиками розслаблення та відновлення сил.

Як каже власниця мережі тайських салонів в сегменті люкс та преміум Анна Ропотілова, зараз як ніколи важливо підтримувати гармонію, баланс та ментальне здоров’я, бо в найскладніші часи це те, що тримає нас на плаву та позитивно впливає на всі сфери життя.

Сеть салонов тайского массажа Royal Thai Spa — це місце з українським серцем, де пропонують не лише масаж від майстрів своєї справи, а й спа-програми, процедури корекції фігури, догляд за обличчям та спа-ритуал «Хамам».

Гості вечора прослухали лекцію «Ароматерапія — один з ефективних і швидких інструментів відновлення ментального здоров’я» від аромапсихолога та аромапрактика Дар’ї Сан — прихильниці здорового способу життя, догляду за собою натуральними засобами, яка намагається завжди знаходити альтернативу фарм препаратам у природи. 

Також дівчата прошли авторський майстер-клас “Як прибрати напругу та стрес з м’язів обличчя та шиї та покращити самопочуття та зовнішній вигляд за допомогою вправ” від Олени Россошинської — реабелітолога, міжнародного експерта, авторки 6 книг.

На заході кожна гостя отримала подарунки від Royal Thai Spa, Wamiles та Talgo.

Салон ROYAL THAI SPA
Адреса: вул. Почайнинська 52
Телефон: +380 (96) 988 88 78
+380 (44) 334 42 20