На днях відбувся гала-концерт Hispanic Federation 2024 з лауреатами, спонсорами та поборниками латиноамериканської справи, що пройшов в Американському музеї природної історії.

«Гала-концерт Hispanic Federation 2024 пройшов успішно, і ми раді повідомити, що побили свій рекорд, зібравши понад 3,3 мільйона доларів США, щоб підтримати латиноамериканців! Кошти, виручені від урочистого заходу, підуть на підтримку продовольчої безпеки, доступ до медичної допомоги, ініціативи з цифрової грамотності, підтримку притулку, громадську участь та багато інших послуг, які позитивно вплинуть на мільйони потребуючих латиноамериканців», — кажуть організатори.

Дженніфер Лопес була удостоєна честі Premio Orgullo (Премія гордості) від Латиноамериканської федерації. Схудла 54-річна акторка з’явилася в Американському музеї природної історії у Нью-Йорку в розкішному нюдовому платтю від Monique Lhuillier.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська