Днями у бутику Fabiana Filippi в Києві відбувся ексклюзивний захід. На закритому показі-презентації італійський бренд родом з Умбрії, що створює елітний жіночий одяг, взуття та аксесуари у класичному стилі, представив нову весняно-літню колекцію.

Fabiana Filippi – вишуканий бренд жіночого одягу, історія якого розпочалася у 1985 році у самому серці Італії. Стиль бренду — це відчуття вічної краси, що стає унікальним завдяки особистості власниці речі. Це елегантність поза часом.

Завдяки сполучності моделей Fabiana Filippi між собою за кольором і стилем з ними легко збирати різні образи, що дозволяє створити робочий капсульний гардероб. В колекціях переважно використовуються базові кольори, а також благородні матеріали: шовк, кашемір, замша.

Презентація пройшла у легкій та ненав’язливій атмосфері, під час якої вирішили поєднати приємне з корисним. Під час вечора перед гостями виступив спікер fashion stylist та fashion director Кирило Савченко із лекцією «Модні тренди vs. індивідуальний стиль: вічна боротьба чи гармонія?»

 

 

 

 

 

За атмосферу вечора відповідав DJ Mark Lee.

Бутик Fabiana Filippi
Адреса: вул. Басейна, 4а ( ТЦ «Mandarin Plaza», 3 поверх)
Телефон: +380 67 486 9535