Найулюбленіша пара українського телебачення Лілія Ребрик та Анатолій Анатоліч стануть ведучими першого за п’ять років Благодійного Віденського балу в Києві.

Вперше після короткої декретної відпустки Лілія Ребрик повертається на  сцену як ведуча. Легендарна пара Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч  об’єдналися задля легендарної події — Благодійного Віденського балу в Києві, який цьогоріч пройде у великій залі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Цьогоріч  на Благодійному Віденському балу зберуться культурні діячі, дипломати, спортсмени, меценати та лідери думок, аби обʼєднатися заради благодійної мети —  збору коштів для Благодійної організації «СОС Дитячі Містечка в Україні», яка надає першу необхідну допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали фізичні та морально-психологічні травми під час війни.

Благодійний Віденський бал-2024 буде присвячений Україні, її минулому, сьогоденню та майбутньому. Організатори ставлять за мету, щоб подія розкрила тему усвідомлення, що саме ми своїм стилем життя, ставленням до себе та суспільства формуємо національну ідентичність

Благодійний Віденський бал стане місцем об’єднання культурного життя країни, трансформуючи його в нові цінності, які будуть міцним фундаментом для сталого розвитку сучасної України, та через мистецтво заговорить зі світом мовою культурної дипломатії.

Ексклюзивними організаторами Благодійного Віденського балу в Україні виступають співзасновниці бізнес-клубу “The One in a Million” Лідія Філатова та Світлана Третякова.

Цьогоріч головним танцмейстером Благодійного Віденського балу став переможець «Танців з зірками» Макс Леонов.

У програмі Благодійного Віденського балу: урочиста церемонія відкриття, вихід дебютантів, бальна програма з майстер-класами та благодійний аукціон.

До участі в цьогорічному Благодійного Віденському балу доєднаються 16 пар дебютантів та 48 дорослих пар.

Вокальний супровід події: виконання Сусанни Чахоян — зірки світової оперної сцени, солістки Національної опери України, лауреатки міжнародних вокальних конкурсів в Австрії, Німеччині, Угорщині, Іспанії. Також прозвучать незрівнянні шедеври світової музичної класики у виконанні Kyiv Mozart Orchestra.

Благодійний Віденський бал — традиційний захід, який відбувається у Відні під час бального сезону. Віденські бали занесені до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини Австрії.

Партнерами цьогорічного Благодійного Віденського балу стали: генеральний партнер — EMPIRE HALL, а також бізнес-клуб «The One in a Million», LIKEin.UA, St Parfums, Sandler Wellness Center, торговий дім «Вина світу», Magnat Fine Jewelry, Kiton, TSARSKY City Resort, OKSANA MUKHA, LA PERLA, FABIANA FILIPPI, Lerkó, STUART WEITZMAN.