Семирічна українська гімнастка Олександра Паскаль, яка у 2022 році втратила ногу внаслідок російського ракетного удару по Затоці на Одещині, долучиться до Благодійного Віденського балу.

Олександра Паскаль – активна й життєрадісна дівчинка, яка продовжує займатися художньою гімнастикою і після реабілітації вже бере участь у змаганнях.

Цього року вона стане частиною великого і важливого заходу – Благодійного Віденського балу, Олександра виконає вальс. Цей танець стане символом надії та відваги.

Організатори Благодійного Віденського балу Лідія Філатова та Світлана Третякова діляться:

«Участь Олександри Паскаль у Благодійному Віденському балу має величезне значення. Її присутність стає важливим символом боротьби за життя та підтримки тих, хто потребує допомоги. Це не просто вальс, а й меседж про те, що навіть у найтемніші часи людська віра сяє ще яскравіше, і ми всі разом можемо змінити світ на краще. Ми вдячні Олександрі за її рішучість, силу та надзвичайну енергію!»

Цьогоріч у приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv 24 квітня 2024 року на Благодійному Віденському балу зберуться культурні діячі, дипломати, спортсмени, меценати та лідери думок, аби обʼєднатися заради благодійної мети – збору коштів для Благодійної організації «СОС Дитячі Містечка в Україні», яка надає першу необхідну допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали фізичні та морально-психологічні травми під час війни.

Макс Леонов став головним танцмейстером Благодійного Віденського балу. У програмі Благодійного Віденського балу: урочиста церемонія відкриття, вихід дебютантів, бальна програма з майстер-класами та благодійний аукціон. Лілія Ребрик та Анатолій Анатоліч стануть ведучими Благодійного Віденського балу.

До участі в цьогорічному Благодійного Віденському балу доєднаються 16 пар дебютантів та 48 дорослих пар.

Вокальний супровід події – виконання Сусанни Чахоян – зірки світової оперної сцени, солістки Національної опери України, лауреатки міжнародних вокальних конкурсів в Австрії, Німеччині, Угорщині, Іспанії. Також прозвучать незрівнянні шедеври світової музичної класики у виконанні Kyiv Mozart Orchestra. Благодійний

Віденський бал – традиційний захід, який відбувається у Відні під час бального сезону. Віденські бали занесені до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини Австрії.