Олена Вишнякова не лише успішний підприємець, а й дипломований психолог, психотерапевт та почесний консул Латвійської Республіки в Україні. Всі ці навички дозволили їй  13 років тому відкрити власний дитячий садок, а згодом і акредитовану школу, концепцію якої розробляв міністр освіти Ізраїлю. У її навчальних закладах – дитячому садку Global Kids та Ukrainian Global School впроваджують найкращі світові методики, адаптовані до українських реалій. А нещодавно школа отримала акредитацію Cambridge International School. Про переваги Ukrainian Global School Олена Вишнякова ексклюзивно розповіла для LIKEinUA.

Як створювалася школа? Що надихало?

У сучасному світі дуже важко визначитися, що саме буде необхідним у майбутньому, які навички  стануть у пригоді при виборі професії, кому надаватимуть перевагу роботодавці? Тому перед батьками часто постає питання, які предмети необхідно вивчати у школі, щоб максимально розкрити потенціал та сильні сторони дитини, щоб навчання у школі стало успішним стартом для вступу в університет? Яка освітня програма забезпечить реалізацію усіх очікувань, розкриє таланти і в той же час лишатиметься цікавою дитині? Розуміючи важливість впевненого старту для успішного майбутнього дитини, я багато років шукала відповідь на це та безліч інших питань, що стосувалися навчання, виховання та розвитку дітей.

Так, у 2017 році я заснувала освітню мережу Ukrainian Global School, маючи на меті створити  освітній простір, що якісно впливатиме на розвиток дитини та на зміни в українському суспільстві у майбутньому.

Яких успіхів вдалося досягти з тих пір?

Сьогодні Товариство «Юкрейніан Глобал Скул» (Ukrainian Global School) — це мережа  приватних закладів освіти для дітей віком від 2 до 18 років. У структурі Товариства — 2 дитячих садки, початкова та середня школи. У теплій та дружній спільноті Ukrainian Global School щасливі діти формують свій шлях до успіху, користуючись підтримкою команди педагогів, різноманітними освітніми напрямками та світовим досвідом.

Чим відрізняється Ukrainian Global School від інших навчальних закладів країни?

Унікальною родзинкою освітньої концепції закладів освіти Ukrainian Global School стала профілізація з міжнародних відносин та бізнесу, адже на мою думку, ці напрямки надзвичайно важливі та ефективні для розвитку України, зміцнення її потенціалу та конкурентоспроможності на міжнародному рівні. Відтоді команда Ukrainian Global School прагне сформувати нове покоління українців: освічених, проактивних, відповідальних особистостей, спроможних змінювати себе, країну та світ навколо. Щоденно ми впроваджуємо в освітній процес інновації, передові технології, надбання українського та міжнародного педагогічного досвіду, щоб допомогти кожній дитині знайти своє місце у світі, надихаючи до безперервного особистісного зростання та лідерства заради спільного блага.

Нещодавно Ukrainian Global School отримала акредитацію Кембриджського освітнього закладу. Розкажіть про це більш детально.

Аналізуючи наявні освітні концепції, ми зрозуміли, що впровадження в освітній процес міжнародних програм значно розширює можливості учнів у майбутньому, збагачує освітній процес новими методами та підходами до навчання та викладання, підвищує конкурентоспроможність закладу. З-поміж великого вибору міжнародних програм навчання ми обрали Cambridge International School, оскільки вона добре інтегрується з іншими програмами навчання, як українськими так і іншими міжнародними програмами.

Цікаві факти про Cambridge International School:

 • понад мільйона учнів у 160 країнах світу;
 • понад 150 років досвіду створення міжнародних освітніх програм;
 • Cambridge International Schools — частина Університету Кембридж.

В Ukrainian Global School ми пропонуємо білінгвальне навчання за програмою Cambridge International School з дитячого садка.  Поєднання міжнародних програм з освітніми стандартами України забезпечує не лише успішний старт для вступу наших учнів у кращі університети України та світу, а також  формує відчуття відповідальності за прийняття рішень щодо власного майбутнього, є оптимальним варіантом для самореалізації дитини.

Які переваги програми Cambridge International Schools для викладачів?

Програма Professional Development Cambridge International School забезпечує безперервний розвиток педагогів, надаючи їм доступ до освітньої платформи з безліччю професійних ресурсів: курсів, вебінарів, підручників, тренінгів, методичних посібників тощо.

Наші викладачі мають нон-стоп доступ до новітніх підходів, безперервно підвищують кваліфікацію, що робить викладацький склад Ukrainian Global School максимально кваліфікованим. Команда педагогів постійно рухається вперед і йде в ногу з часом та сучасними освітніми технологіями!

Які особливості освітньої програми Ukranian Global School?

Учні Ukranian Global School навчаються за двома освітніми програмами:

 1. Державний стандарт початкової та базової середньої освіти України НУШ (Нова Українська Школа)
 2. Міжнародні програми:
 • Cambridge Early Years Programme (для дітей дошкільного віку);
 • Cambridge Primary Programme (для дітей віком від 5 до 11 років);
 • Cambridge Lower Secondary (для дітей віком 11-14 років).

Чому вирішили впровадити в Ukrainian Global School програми Cambridge International School?

За матеріалами Cambridge Principals’ Forum, 2023: Petra Olsson & Simona Petrescu “Cambridge Programs  worldwide recognition” програма Cambridge International School призводить до того, що:

 • 98% учнів, які навчалися за  програмами Cambridge, вступили до кращих світових університетів;
 • 100% учнів  мають критичне мислення і впевнено аргументують свою позицію;
 • 100% учнів мають глибокі академічні знання з навчальних дисциплін;
 • 99% учнів  комунікують логічно і чітко,  досліджуючи причини та аналізуючи наслідки подій та явищ.

Як мама, я впевнена, що кожна родина знайде саме той правильний шлях, щоб обрати найкраще освітнє майбутнє своїй дитині. Як освітянин та засновник освітньої мережі, ми несемо відповідальність за підготовку наших дітей стати громадянами глобального суспільства. Ми будуємо освітній процес так, щоб кожна дитина знайшла своє місце у сучасному світі, що постійно змінюється. Наша спільна мета — навчити учнів співпрацювати з будь-ким і будь-де!