SM Entertainment опублікувало заяву, в якій оголосило, що 20-річний Seunghan із RIIZE візьме перерву у своїй діяльності після попередніх суперечок з приводу витоку особистих фотографій.

«Seunghan відчуває почуття провини, через те, що викликав розчарування і хвилювання не тільки у команди та учасників, а й у фанатів через проблеми, що стосуються його особистого життя, які останнім часом просочуються та поширюються через соціальні мережі та онлайн», — говориться в заявіSM Entertainment.

Зазначається, що Seunghan відчуває психологічний тиск і відповідальність із цього приводу, тому після глибокого роздуму він повідомив про свій намір припинити діяльність.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от RIIZE ANTON 라이즈 앤톤 (@anton_riize)

«Ми також вважали, що йому надто складно продовжувати діяльність у цій ситуації, і, поважаючи його думку, що він більше не бажає завдавати шкоди команді та учасникам, ми ухвалили рішення про безстрокове призупинення його діяльності. Тому починаючи з сьогоднішнього дня (22 листопада) RIIZE просуватиметься у складі шести учасників», — йдеться у заяві.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська