Українська співачка отримала лист-запрошення від свого маленького фаната — 6-річного Роми Огурцова з «Охматдиту». Надя Дорофєєва вирішила здійснити мрію онкохворої дитина та завітала в клініку.

«Спочатку мене неймовірно розчулив цей вірш, а потім просто розірвала серце його історія. Хочу, щоб ви теж її почули, — зазначила зірка.

Хлопчик жив зі своєю родиною в Курахове – місті в Донецькій області, під постійними обстрілами . 23 жовтня 2022 року сталася трагедія – померла його мама. А вже за три тижні його стан сильно погіршився. Так вони з татом дізнались, що у Роми рак крові…

В листопаді 2023-го його новим домом став «Охматдит», де хлопець пройшов трансплантацію кісткового мозку. Донором став його старший брат, який знаходиться на передовій з перших днів повномасштабного вторгнення. Ромчик наразі продовжує лікуватись і каже, що має бути сильним і сміливим як брат.

Він продовжує боротися , мріяти, жити. Як і всі дітки в цьому відділенні, з якими ми побачились. Я дивилась у ці очі під час зустрічі, і бачила стільки світла та надії… Оох. Це найяскравіше нагадування — радіти кожному моменту свого життя.

Рома Огурцов, мені неймовірно приємно бути твоїм кумиром, бо тепер мій кумир – ти».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська