Цими вихідними відбудеться церемонія вручення премії «Оскар 2023», і хоча на нагороду номіновано десятки неймовірних фільмів, є кілька картин, які з незрозумілих причин не потрапили до цього списку.

Ми вирішили розповісти про п’ять з тих, що критики вважали гідними опинитися в одній із п’яти головних категорій: «Найкращий фільм», «Найкращий актор», «Найкраща акторка» та «Найкращі актор і акторка другого плану».

«Варяг» з Олександром Скарсгардом та Анею Тейлор-Джою. Історія розповідає про принца Амлета, який мстить убивцям свого батька і хоче повернути королівство, що належить йому по праву.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Хороший медбрат». Едді Редмейн претендував на категорію «Найкраща чоловіча роль другого плану», а Джесіка Честейн — «Найкраща жіноча роль».

«Син». Гра Г’ю Джекмана вважалася лідером у номінації «Найкраща чоловіча роль», а фільм цілком претендував на «Найкращий фільм» та «Найкращий адаптований сценарій».

«Удачі тобі, Лео Ґранде». Після номінації на премію BAFTA головні актори Емма Томпсон та Деріл МакКормак цілком могли потрапити на номінацію «Оскар». Але цього не трапилося, що дуже дивно, адже фільм чудовий, історія нетривіальна, а гра акторів чудова.

«Цілком та повністю» вважався претендентом у категоріях «Кращий фільм» та «Кращий адаптований сценарій».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська