У літньому сезоні 2023 панорамний ресторан Atmosfera, розташований на даху 5-зіркового готелю Premier Palace Hotel Kyiv, пропонує свою безпрограшну комбінацію – краєвиди столиці з висоти пташиного польоту, барвисті заходи сонця та нові гастрономічні враження.

За штурвалом сезону «Атмосфера літо-осінь‘23» бренд-шеф готелю Premier Palace – Іван Булавін. Він спеціалізується на незвичних поєданнях, авторських і історичних рецептах та технологіях, має великий досвід проведення гастро-вечерь, які більше нагадують перфоменс.

Шеф вважає, що головне в роботі — емоції гостей, які вони отримують від першого шматочка його страв. Іван чимало співпрацював із шефами з Азії, Кореї, Китаю, Перу, Естонії, тож його гастрономічні техніки та смакові поєднання мають чималу географію. Він розробив для «Атмосфери» абсолютно нове меню, наповнивши його яскравими й незвичайними смаками, оригінальними інгредієнтами, сезонними продуктами, інтерактивними подачами.

«Ми робимо ставку на локальні сезонні продукти, але наші страви завжди з насиченими смаками. В’ялена качка, пастрама, томлені й ферментовані продукти, домашня фермерська страчателла на вершках… Нічого нудного – тільки нові враження. І обов’язково – дим! Ароматний дим від печеного, копченого, від смаженого – з хоспера.

Щоб скуштувати ідеальне, професійно приготоване м’ясом з відкритого вогню, не обов’язково їхати на природу за місто. Просто піднімайтесь на наш видовий дах у центрі мегаполісу і насолоджуйтесь пікніком на висоті».

Цього сезону музичні вайби ресторану Atmosfera — це лаунж, боса-нова, ритм-н-блюз. Щоп’ятниці та щосуботи з 19.00 до 23.00 – music therapy від резидента Premier Palace Hotel Kyiv – DJ Starkov. Він створює фірмовий настрій оптимізму та відпустки, який допомагає бути в тонусі у турбулентні часи. Щоб потрапити до Atmosfera Panoramic Rooftop Restaurant, необхідно зайти до готелю з центрального входу, пройти крізь хол до панорамних ліфтів, піднятися на 8 поверх, а далі ще вище по гвинтових сходах.

Гарантуємо, що квест «Як знайти ресторан «Атмосфера» того вартий. У разі повітряної тривоги гості ресторану можуть спуститися на -2 поверх у зону паркінгу, де облаштовано комфортабельне укриття.

Тераса Atmosfera готелю Premier Palace Hotel Kyiv запрошує киян та гостей міста насолоджуватись затишком і теплом літа щодня з 14.00 до 00.00.

Резерв: +38 067 337 85 87