Олена Зеленська мала змогу поспілкуватися з послами на позачерговій щорічній зустрічі. «Перемога понад усе» – гасло обговорення та спільна мета, задля якої всі працюють.

Посли України з’явилися на зустрічі з керівництвом держави. Зазвичай ця конференція збирається в грудні. Але цього року – під гаслом «Перемога понад усе», під керівництвом Президента, за участі Прем’єр-міністра й голови МЗС – вона пройшла вчора, щоб максимально підготуватися до нового політичного сезону у світі та якнайефективніше відстоювати інтереси України. До них приєдналася і перша леді, щоб зустрітися з українськими дипломатами, бо має багато спільних проєктів.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Українські представництва допомагають готувати третій Саміт перших леді та джентльменів, який пройде 6 вересня. Темою буде ментальне здоров’я України та світу, підірване війною, кризами, епідемією та природними катаклізмами. У саміті візьмуть участь перші леді та джентльмени, лідери думок, а також – уперше – очільники МОЗ світу. Результатом має стати медичне партнерство в Україні та за кордоном.

Фундація Олени Зеленської, яка за підтримки міжнародних меценатів надає українцям гуманітарну допомогу, опікується лікарнями та школами, теж робить це за допомогою дипломатів. Відомо, що за підтримки наших представництв у Данії та Ізраїлі уперше було організовано відпочинок для понад 1600 дітей і батьків-вихователів у Карпатах. А посольства ж у Німеччині й Албанії допомогли Фундації передати херсонцям генератори й обігрівачі.

Завдяки підтримці дипмісій в Об’єднаних Арабських Еміратах, Австралії вдалося зібрали кошти на нові будинки для багатодітних прийомних родин. А 39 тисяч ноутбуків були передані учням і вчителям у співпраці з дипломатами в США та Південній Кореї.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«До збирання коштів на один із наших ключових проєктів – відновлення лікарні в Ізюмі – першими прилучилися наші посольства у Франції та Данії. Напередодні навчального року, розпочинаємо будівництво укриттів у школах. Не сумніваюся, що й цього разу наші посольства допоможуть знайти закордонних партнерів, — відзначила Олена Зеленська. — А ось результат спільної з посольствами культурної дипломатії: 67 аудіогідів українською працюють у музеях і пам’ятках 42 країн. Зусиллями Посольства України в Нідерландах скоро заговорить українською музей Ван Гога в Амстердамі. Так і має бути. Кожен із нас, українців, нині амбасадор – представник України та борець за неї».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська