Раді повідомити, що 13 квітня форум відбудеться вже в восьмий раз!

В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися. Ми хочемо надихнути українських жінок, розкрити потенціал, навчити вірити у свою мрію, розповісти, як жити за правилами нових реалій, як залишатися в ресурсі, де знаходити мотивацію.

Місце проведення — інноваційна локація UNIT.City.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму: від ANSWEAR.UA — сертифікат на шопінг номіналом 2 500 гривень за стандартним квитком та 5 500 грн за VIP, косметичні подарунки від Artdeco та від інтернет-магазину iHerb —  одноразовий промокод від iHerb на 20%  та річний на 10% знижки на весь асортимент продуктів для здоров’я та краси.

Настрій забезпечує німецьке ігристе Latinium.

Слідкуйте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форума. Вже відомі деякі спікери форуму 2024, а саме – Валерія Іоанн, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Олексій Ніщик, Education Operations Director, кофаундінгова IT-компанія Genesis; Public talk з Reiffeisen Bank; Олена Мандзюк — інфлюенсерка, блогерка, засновниця домашніх фітнес-програм для жінок Dreamfit; Інна Дубровіна — дипломований нутриціолог, консультант з лікувального харчування та health-коуч; Ірина Науменко та Наталія Роля — співзасновниці Pro Retreats; Зоряна Пелех, засновниця юридичної компанії ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC), PhD у галузі права; Катерина Дорошевська, засновниця PR-агенції BECOME, ініціаторка нон-профіту UA business Global, експертка зі стратегічного PR у Дія.Бізнес. 

Купити квиток можна за посиланням.

Партнери форуму підготували вже для вас подарунки 

  • промокод на шопінг ELLE2024, який дарує знижку -20% на нові колекції та -10% на товари з розпродажу в інтернет-магазині ANSWEAR.ua. Промокод діє до 31.05.2024 включно та може бути використаний лише один раз.
  • промокод ELLEFORUM, який дає 10% знижки на весь асортимент продуктів для здоров’я та краси в інтернет-магазині iHerb.

Як проходив попередній форум:

У разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають прослідкувати до укриття цивільного захисту, розташоване на території UNIT.City.