У ритмі непередбачуваного сучасного життя, активності та стресу наші жінки завжди залишаються доглянутими та вдало протистоять часу і віковим змінам. Швейцарський бренд із найсучаснішими технологіями та високою біодоступністю a.g.e.Stop Switzerland пропонує свої бестселери для досягнення швидких і стабільних результатів у щоденному догляді й боротьбі з екологічним та хронологічним старінням шкіри.

Швейцарська компанія a.g.e.stop SWITZERLAND виробляє продукти по догляду за шкірою надзвичайно високих стандартів, використовуючи науково перевірені та визнані на міжнародному рівні швейцарські інгредієнти, а також удостоєні нагород швейцарські технології та формули, новаторство в галузі стовбурових клітин для стволових клітин всіх типів шкіри, раси та статі.

ОМОЛОДЖУВАЛЬНИЙ КОНЦЕНТРАТ STEM CELL PLASMA CONCENTRATE

Плазмовий клітинний концентрат чинить перетворення зі шкірою. Натхненний на створення наукою епігенетикою, він був розроблений для уповільнення старіння шкіри та повернення її в нативний стан за допомогою Швейцарського потрійного дермального комплексу

ПІЛІНГ-СКРАБМАСКА 3 в 1 SWISS ALPINE GLOW PEELING SCRUB MASK

Для глибоко очищення вдома — це провідна процедура, що ніжно реструктурує епідермальний шар шкіри та освітлює і відлущує без почервоніння та подразнення.

НЕЗМИВНА МАСКА ПОТУЖНОЇ ДІЇ ДЛЯ СЯЙВА ТА МОЛОДОСТІ ШКІРИ OXYGEN THERAPY HYDRO GLOW BIO FUSION SLEEPING MASK

Киснева нічна маска для сяйва шкіри — це багатофункціональна терапія, спрямована на повне відновлення і регенерацію шкіри під час сну.