На перший погляд Маврикій, Сейшели та Мальдіви здаються абсолютно однаковими місцями для відпочинку з білими пляжами. Але це не так. Засновниця Vogel Family Travel Вікторія Шелюжко розповіла у чому їх відмінність, та кому який відпочинок більше підійде.

Насамперед острови обох архіпелагів відрізняються своїм походженням. Тому і рельєф у них різний.

Мальдівські острови — ланцюжок більше ніж з 1000 островів вулканічного походження, це рівнина та білі пляжі. Один готель займає один острів. Мальдіви — виключно пляжний напрямок. На острові немає нічого, крім готелю — ні продуктових магазинів, ні гарних вуличок для прогулянок, ні ресторанів за межами готелю.

З розваг: снорклінг та дайвінг, катання на велосипедах, заняття спортом та сеанси у спа.

Величезна кількість готелів на будь-який смак та гаманець, є достатня кількість готелів за системою all inclusive.

Мальдіви в основному приваблюють заможних туристів, молодят, знаменитостей, поціновувачів тиші, спокою та розкоші в оточенні природи.

Сейшельські острова гранітного походження, де безліч скель і гір, вкритих густими джунглями. Сейшели розташовані на декількох великих островах, основними визначними пам’ятками яких є дуже красива природа та пляжі, 5-6 пляжів на Сейшелах входять у всі ТОПи найкрасивіших пляжів планети. Більшість із них – дикі.

Продукти на Сейшелах дуже дорогі, тому система all inclusive, не їх коник. Сервіс нижчий, ніж на Мальдівах і на Маврикій, тому що місцеві більш розмірені у зв’язку з національними особливостями.

Сейшельські острови в основному приваблюють заможну публіку та любителів дикої красивої природи. Відмінним рішенням буде зупинитись на кількох островах за одну поїздку.

Маврикій представляє собою один великий острів, де збереглася красива колоніальна архітектура і старовинні храми. Тому тут можна присвятити кілька днів екскурсіям до пам’яток архітектури.

Маврикій — один із найдорожчих напрямків серед цього списку, з високим рівнем сервісу, комфорту та дуже смачною їжею. Пляжі не найсильніша сторона острова, оскільки острів оточений коралом і готелів з пляжами для купання дуже мало.

Маврикій в основному залучають заможних поціновувачів високого рівня сервісу та любителів багатої програми розваг.

В наступному нашому матеріалі Вікторія Шелюжко докладно розкриє кожен з цих екзотичних напрямків та розсекретить їх цікаві особливості, порекомендує готелі, перельоти та перевірені маршрути.

Матеріал підготувала Анастасія Березовська