Старша дочка Алека Болдуїна — його єдина дитина від Кім Бейсінгер, 9 місяців тому стала матір’ю вперше. 28-річна актриса та модель поділилася з фанатами своєю боротьбою, зазначивши, що досі має зайву вагу через вагітність.

«Минуло 9 місяців після пологів, і я далека від того, де хотіла б бути, але я здолала себе і нарешті знайшла час привести цю дупу у форму. Не обов’язково тренуватися щодня, але робити кроки, щоб бути більш послідовними. Більше гуляйте. Більше рухайтеся», — зазначила Айрленд.

Своїм постом новоспечена матуся вирішила підтримати інших жінок, які борються із зайвою вагою або навіть не приступили до вправ.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ireland (@irelandirelandireland)

«Просто хотів опублікувати допис солідарності з усіма, кому важко надихнутися змінити шкідливі звички або попрацювати над собою. У мене ще бувають дні, коли я з’їдаю цілу коробку печива Girl Scout на вечерю, але це нормально! Знадобилося 7-9 місяців, щоб навіть почати втрачати вагу дитини або навіть подумати про це… і будь-хто, хто змушує вас почуватися погано через те, що ви рухаєтесь у своєму власному темпі або недостатньо швидко, можуть йти до лісу. Це дуже важко. Будьте добрими до себе», — додала акторка.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська