«Реальне кохання», «Як Гаррі зустрів Саллі», «Ноттінг-Хілл» — це лише невеликий перелік культових ромкомів усіх часів. Ми вирішили зібрати найтрендовіші образи героїнь, які можна сміливо повторити прямо зараз.

«Енні Холл»

Даян Кітон має особливий стиль — акторка відома своєю любов’ю до чоловічих речей і нерідко у фільмах її одягають саме так. Один із перших її маскулінних образів був у картині «Енні Холл». Для створення образу як у Даян знадобляться вільні світлі штани, біла сорочка, жилет і краватка.

«Реальне кохання»

Міа хоч і була такою собі антагоністкою у фільмі, але повз її образу пройти не можна — адже зараз він як ніколи у тренді. Для його створення знадобляться речі, які, напевно, вже є в гардеробі: чорний джемпер з високим коміром, міні-спідниця і чоботи до коліна.

«Коли Гаррі зустрів Саллі»

А тут скопіювати потрібно не лише образ Мег Райан (червоний джемпер, міні-спідниця, принтовані колготки), а й Біллі Крістала: блакитні прямі джинси, білі кросівки та класичний кремовий в’язаний светр.

«Диявол носить Prada»

Ну і всі знають і люблять цей образ Енн Хетеуей у стилі преппі. Для його створення потрібен топ, твідовий піджак, міні-спідниця та високі чоботи.

«Ділова дівчина»

Мелані Гріффіт виглядає чудово в трендовій блузі з бантом і кремовому піджаку з підплічниками, а її образ завершують окуляри в стильній оправі. Доповнити вбрання можна брюками та чорними лоферами.

«Ноттінг-Хілл»

Культовий образ Джулії Робертс у білій футболці, шкіряному жакеті, береті та сонцезахисних окулярах те, повз чого не можна пройти повз. Завершити вбрання можна синіми джинсами та кедами.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська