Можна сказати, що цієї весни в моді буде все, що не прикрашає середньостатистичну жіночу фігуру. Не кожна представниця прекрасної статі може собі дозволити надіти міні чи занижену посадку. Однак ми зобов’язані розповісти про головні модні тренди, щоб кожна обрала собі ті, що підійдуть саме їй.

Драпірування

Куліски досі залишаються у тренді. Особливо вони популярні цієї весни будуть у сукнях – на рукавах, у зоні декольте та на спідниці.

Костюм з мініспідницею

Тренд 60-х років, який вже повертався у 00-х, знову переживає своє переродження. Дизайнери пропонують класичні жіночі костюми з твідовими жакетами та мініспідницями носити і навесні 2022 року.

Жовтий колір

Попри те, що кольором року названо ліловий, у колекціях іменитих брендів переважає жовтий – колір сонця, який здатний прикрасити навіть найпохмуріший гардероб.

Широкі штани із заниженою талією

Якщо мініспідниці із заниженою талією точно не для всіх, то ось широкі штани ще може впровадити у власний гардероб більше дівчат. Фешн-блогери рекомендують носити їх з об’ємними светрами або худі, а коли потеплішає з топами, футболками та лонгслівами, а також не забувайте про багатошаровість – майка+сорочка+ бомбер, наприклад.