Стиль Кейт Міддлтон змінювався не лише з перебігом модних тенденцій, а й тим, чим ближче до королівської родини вона ставала. На честь 42-го дня народження принцеси Уельської – майбутньої королеви-консорту Великобританії, ми вирішили простежити еволюцію її образів.

Кейт Міддлтон виходить зі звичайної сім’ї — стюардеси та співробітника із забезпечення польотів, згодом пілота, яким вдалося заснувати вдалий бізнес та сколотити багатомільйонний стан на товарах для свят.

Під час навчання у Сент-Ендрюському університеті в Шотландії Кейт познайомилася з принцом Вільямом, з яким почала зустрічатися на другому курсі. Під час студентських канікул закохані кілька разів подорожували разом, а 2003 року Міддлтон була серед невеликої кількості близьких друзів, запрошених на двадцять перший день народження принца.

 

У 2011 році, майже через 10 років стосунків, Вільям наважився покликати кохану заміж. За цей час Кейт з’явилася на низці сімейних заходів, завоювала довіру та любов британського народу.

І ось уже понад 13 років принцеса Уельська радує публіку своєю роботою на благо корони та елегантним зовнішнім виглядом.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська