Разом із відкриттям свого магазину в Дубаї розкішний весільний бутик запустить нову колекцію з дизайнером Melwani Couture.

Український весільний бренд Adamaris Boutique, відомий своїми позачасовими, елегантними та розкішними весільними сукнями, з радістю повідомляє про урочисте відкриття свого флагманського бутіка в Дубаї в улюбленому багатьма районі Jumeirah One.

 

Кожна колекція Adamaris, створена співзасновницею та міжнародним дизайнером Оленою Пульчевою, яка співпрацювала з моделлю Каріною Жосан для презентації в Дубаї, — це свято традиційної розкоші та сучасної жіночності. Співпраця між підприємницьким дуетом з сильним впливом і досвідом у світі моди, наприклад, Олена має понад 19 років досвіду роботи в дизайні, зробить весільний бутик Adamaris улюбленим місцем для наречених у Дубаї.

Команда кравчинь на замовлення Adamaris вручну пришиває всі кристали із діамантом і дорогоцінне каміння до суконь, щоб зробити кожен дизайн унікальним, пропонуючи нареченим неперевершений досвід у виборі сукні своєї мрії для найважливішого дня у житті.

Запуск нового магазину не тільки представить бренд на ринку Близького Сходу, але також в ньому дебютує нова колекція Adamaris в партнерстві з відомим дизайнером ОАЕ Діною Мелвані з Melwani Couture, яка відома в усьому світі своїми яскравими та складно деталізованими дизайнами.

Заснований у 2015 році креативним директором Діною Мелвані, Melwani Couture здобув своє ім’я у світі міжнародної моди та став відомим завдяки створенню вічних класичних моделей. Бачення Діни Мелвані полягало в тому, щоб відзначити красу сучасних розумних, незалежних і сильних жінок за допомогою її сучасних суконь, демонструючи унікальність у кожному вишитому вручну стібку.

Олена Пульчева, засновник Adamaris Bridal, каже: «Це чарівний досвід — планувати та влаштовувати свій весільний день, і це велика честь, що стільки жінок вирішили одягнути Adamaris Bridal у свій особливий день, відколи ми відкрили наш перший магазин у Києві. Ми неймовірно раді розширитися, щоб відкрити наш флагманський магазин у Дубаї та представити нову колекцію з Melwani couture».