Як зазначає український модельер Андре Тан, модні тенденції швидко з’являються на подіумах і так само швидко зникають з них. Але існують речі, які залишаються актуальними в будь-який час.

Шо ж це за речі?

Класичний піджак

Класичний піджак давно вийшов за межі ділового стилю і став улюбленим елементом гардеробу багатьох. Його можна одягати як на роботу, так і на будь-яку урочисту подію або просто прогулянку. З піджаком образ завжди виглядає стильним, навіть якщо ви вдягнете його зі звичайними джинсами та футболкою.

Тільник

Тільники стали модними в минулому столітті за ініціативою самої Коко Шанель і залишаються актуальними до сьогодні. З ними можна створити безліч класних образів: спортивні, романтичні, кежуал, ділові. Рукав тільника може бути як коротким, так і довгим, тому її можна носити в будь-яку погоду і створювати ще більше цікавих образів.


Сорочка

Сорочка — безаперечно найуніверсальніша річ в гардеробі. Сорочку можна носити не тільки як самостійну річ, але й як верхній шар, а під неї можна надягати футболку, водолазку або навіть сукню. З нею можна створити безліч стильних образів на будь-яку подію!

Маленька чорна сукня

Тут мова йде про класику, а класика — завжди виграшний варіант. Маленька чорна сукня повинна мати своє місце в гардеробі кожної! Про це сказала Коко Шанель, і про це кажу вам я. З того часу, якби не змінювалися тренди, чорна сукня завжди з нами і допомагає в різних життєвих ситуаціях. Ця річ ніколи не вийде з моди.

Прямі джинси

Можна довго розмовляти про неоднозначність скінні та повернення клеш, але жоден ультрамодний фасон не замінить правильних прямих джинсів. Вони виглядають дорого, підкреслюють хрупкість щикілоток і бездоганно вписуються в будь-який образ .

«База гардеробу — це дуже важливо. Тому в вашому гардеробі обов’язково повинні бути речі, які стануть основою стильного образу, і не вийдуть з моди. Пам’ятайте про це, коли збиратимете нові образи», — каже Андре Тан.