Сьогодні зовнішній вигляд може розповісти про нас цілу історію, ще до того як ми почнемо вербально її озвучувати. Я Андрій Гнатишак, співзасновник  мережі  чоловічого мультібреду Impero Group, і вже більше ніж 10 років ми з командою працюємо над тим, щоб ця історія була сформована цілісно, відображала цінності, успіх та індивідуальність кожного нашого клієнта.

В свій час, спостерігаючи за італійцями, я задався питанням: як зробити так, щоб і в нашій країні люди мали змогу самовиражатись, підкреслювати свою індивідуальності, створювати свій унікальний стиль і при цьому мати якісний, сучасний і достойний вигляд не лише на свята, чи займаючи якусь представницьку посаду, але й у повсякденному житті. Так виникла ціла мережа магазинів з чоловічим одягом італійських брендів Impero, яку ми згодом об’єднали разом із чоловічим салоном Impero Barbers, створивши при цьому свого роду унікальний простір для чоловіків. Найбільшою нашою цінністю є час нашого клієнта, і ідея створення такого простору виникла із потреб самих чоловіків, де на одній локації поєднуються відмінний сервіс, якісний одяг, майстерність спеціалістів.

Одним з останніх наших концептуальних рішень було відкриття барбершопів в поєднанні з кав’ярнею і смачною кухнею. А нещодавно відкрили ще й креативний простір, де на одній локації поєднані: аутлет, барбер-академія і фоторум. Все це ми створюємо, бо надто поважаємо час наших клієнтів і бажаємо, щоб вони витрачали його максимально корисно і продуктивно. В цьому і полягає креативність та унікальність нашого проєкту — ми займаємось зовнішнім виглядом чоловіка комплексно!

 

Портрет нашого клієнта — це чоловік 30-40 років, який вже досягнув певного статусу, має певні здобутки в роботі, сім’ї, суспільстві. І його зовнішній вигляд відіграє важливу роль в його щоденному житті. Саме в цьому ми йому допомагаємо — доповнюємо його сильні сторони, відтворюємо його успіх за допомогою одягу, зачіски (стрижки), формуємо його повноцінний образ. Ми створюємо імідж на кожен день — від понеділка до неділі.

Impero Group є представниками більш ніж 15 різноманітних чоловічих брендів одягу — у цьому набагато більше варіацій сформувати індивідуальність клієнта. В нашому асортименті є все — від спортивних костюмів до класичних смокінгів, від шкарпеток до капелюхів, від кросівок до взуття на червону доріжку.

Особисто я переконаний, що у будь-яких життєвих ситуаціях людина варта мати привабливий, стильний і доглянутий вигляд. Одяг може бути якісним, навіть за помірними цінами, але він має бути достойно підібраним — максимально пасувати своєму господарю. Я принципово працюю зі всіма фабриками напряму, без посередників, знаю всіх власників, спілкуюся з ними, товаришую. Завдяки цьому я можу відповідати за якість кожного продукту, завжди йти на зустріч клієнту у розв’язанні будь-яких питань, максимально підганяти будь-які речі під розмір, пропорції та вподобання клієнтів… А також це дає змогу обмінюватись важливою інформацією — я даю зворотній зв’язок стосовно вподобань і побажань наших клієнтів, натомість отримую рекомендації і поради стосовно того, які наразі актуальні стилі, фактури, тканини, як їх поєднувати, які рішення в світових тенденціях моди.

Якісний сервіс є пріоритетом Impero Group, і ми постійно вдосконалюємось для створення довершеного вигляду наших клієнтів, для економії їх часу та завжди комплексних рішень щодо їх стилю та образу. Наша команда професійних стилістів постійно поглиблює свої знання та вміння на спеціалізованих тренінгах та майстер-класах, тому завжди в курсі всіх новинок італійських брендів та всіх трендів і нюансів у світі чоловічої моди. Кращі барбери довершують образи чоловіків стрижками, укладками, голінням. Майстри використовують в роботі тільки професійну лінію засобів, систематично проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію, тому їх знання та вміння завжди актуальні та професійні! Майстерність наших фахівців оцінили тисячі чоловіків, які пройшли модні перевтілення і тепер постійно повертаються до нас для підтримання свого індивідуального стилю та довершеного образу.

Моя дитяча мрія надихнула на створення не просто бізнесу, а улюбленої справи, і це дає мені наснагу жити на повну силу, подорожувати, займатись спортом, вести здоровий спосіб життя… Людина має бути вільною у своїх баченнях, діях, усвідомлювати, що життя неймовірно різноманітне, яскраве і цікаве. Скільки всього ще можна побачити, відчути, усвідомити, тож не варто зациклюватись на чомусь одному. Варто пробувати, експериментувати, надихатись. А ми готові вам в цьому допомогти. Задовольнити своє чоловіче Его комфортом нашого преміумсервісу можна у двох містах — у Львові і в Києві. І запевняю вас, побачивши свій оновлений образ після роботи наших спеціалістів, ноги самі нестимуть вас до нашого простору ноу-хау. Чекаємо на кожного з вас. Тож, до зустрічі!