Президент Володимир Зеленський призначив легендарного українського футболіста Андрія Шевченко своїм позаштатним радником з питань спорту. З огляду на його досвід, спортсмен может стати корисним у процесі перемовин щодо організації міжнародних спортивних заходів за участі України та створенню нових подій для підтримки нашої країни. Позиція позаштатного радника — продовження діяльності, яку Шевченко провдить вже півтора роки, як амбасадор фандрейзингової платформи UNITED24.

«Разом з командою UNITED24 ми залучили на допомогу України мільйони доларів, провели низку благодійних акцій; серед яких Game4Ukraine — великий футбольний матч на стадіоні «Стемфорд-Брідж» у Лондоні, де світові зірки футболу приймали участь. Найголовніше, ми залучили багато уваги до України яка на сьогоднішній день нам дуже потрібна. Зараз розпочата підготовка до другого футбольного благодійного матчу.

Під час повномасштабної війни, ми повинні використовувати усі можливості і ресурси, щоб донести наше потужне повідомлення і щоб голос нашої країни звучав на світовій арені. Спорт — це велика сила, яка об’єднує мільярди людей з усього світу.

Ми маємо робити усе, щоб заохочувати людей підтримувати Україну, а я як і раніше, зроблю усе для цього», — зазначив Шевченко.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська