Два дні тому Warner Bros. оголосив, що він вирішив не випускати новий фільм «Бетгерл», попри витрачений бюджет у 80 мільйонів доларів, і те, що картина вже зняла і перебуває на стадії проспродакшн.

Повідомляється, що рішення відмовитися від фільму ніяк не пов’язане з його якістю, просто компанія хоче, щоб усі картини DC були в масштабі блокбастера, а «Бетгерл» такою не є, оскільки створювалася спеціально для HBO Max.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Фільм мав стати найбільшою роллю 27-річної актриси Леслі Грейс після її прориву в картині «На висоті мрії», також «Бетгерл» могла б стати рідкісним фільмом про супергероїв, головну роль у якому виконала латиноамериканська актриса.

«Слідом за недавніми новинами про наш фільм «Бетгерл» я пишаюся любов’ю, наполегливою працею та намірами, які весь наш неймовірний акторський склад і невтомна команда вклали у цей фільм протягом 7 місяців у Шотландії, — відзначила Грейс у Instagram. – Я почуваюся щасливою, працюючи серед абсолютно великих людей та налагоджуючи стосунки на все життя у процесі! Кожному шанувальнику «Бетгерл» — дякую за любов і віру, що дозволили мені надіти плащ!»

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Leslie Grace (@lesliegrace)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська