Мегаполіс ніколи не спить. Людині усе важче здогнати той ритм, що задає велике місто: мільйони людей, що біжать не озираючись; автомобілі, що пролітають повз на швидкості; хмарочоси, що нависають над людиною, немов грізні хмари. Ранок зазвичай починається до сходу сонця, а вечір наступає ближче до ранку. Тяжкості кам’яних джунглів не можуть не загартовувати. Багато людей не витримують випробувань, які мегаполіс кидає людині. Але ті, хто долає їх, приймає правила гри великого міста – з легкістю зливається з його стрімким ритмом, і разом вони співіснують у гармонії.

У цьому сезоні бренд Vorozhbyt&Zemskova розповідають історію великого міста і маленької людини за допомогою одягу. Головною героїнею колекції стала тендітна дівчина, яка скрізь крізь проби, помилки, удари долі, складності, а часом радості, удачі та можливості, набуває сильного характеру, що здатен вистояти і подолати будь-які перешкоди. Цей сформований характер дизайнери Олена Ворожбит і Тетяна Земськова порівнюють з багатошаровістю, що стала невід’ємним елементом цього сезону. Під об’ємними дутими куртками, oversize пальто, тяжкими светрами ховається витончена фігура. Саме тому серед сірих відтінків, що переважають у лінійці, іноді проглядається смарагдовий, білий, рожевий.

Дизайнери знову роблять акцент на стьобаних елементах, які застосовують у комбінаціях з різноманітними матеріалами: бархатом, шерстю, твідом. Vorozhbyt&Zemskova вирішили, що не варто обмежуватися лише плащовою тканиною. Багатошаровість надала можливість зіграти на контрастах, тому часто виникають комбінації м’якості зі строгістю,  як, наприклад, у поєднанні екохутра з холодним еколаком. Жорсткість і рішучість характеру big city girl було вирішено підкреслити піджаками і блузами з чоловічої костюмної тканини, надаючи образу деякої маскулінності. Велике місто знайшло своє відображення і в силуетах колекції – вони доволі масивні: широкі плечі, великі об’єми, крупні деталі. Варто звернути увагу, як дизайнери обігрують улюблену металічну фурнітуру – на цей раз використовують застібки фастекс, які менш делікатні у порівнянні з ординарними варіантами.