Днями шоурум студії інтер’єрного дизайну CO.DE перетворився на місце проведення особливого духовного таїнства – Чайної Церемонії. Адже це не лише естетична та смакова насолода від споживання ексклюзивних сортів чаю, а й медитативний ритуал осягнення буття та власного «я». Це можливість перекодувати свідомість, налаштуватися на особистісне та фінансове зростання. Надто, коли таку Церемонію проводить Чайний Майстер Ася Луцкович – сертифікована тренерка духовних практик, майстриня НЛП та експертка у сфері інвестиційного консалтингу.

Чаювання стало унікальною можливістю для гостей через пізнання «істини чаю» проявити свої приховані фізичні та духовні сили, віднайти власний шлях до гармонії та успіху, розкрити живильну енергію простору.

 

«Ми прагнули звільнити свідомість і просто віддатися потоку відчуттів та сенсів, що народжувалися під час цієї глибоко трансформаційної зустрічі, – поділилася Марина Ковчежнюк, стилістка інтер’єру та власниця CO.DE. – Дійсно, сильні та мудрі особистості, об’єднуючись під проводом духовного наставника, здатні творити дива».