Днями відбувся сharity-branch жіночого бізнес-клубу The One in a Million у в’єтнамському ресторані Nam Modern Vietnamese Cuisine. NĂM — це легенда, історія, страви та інтер’єр. Вимогливі поціновувачі антикваріату оцінять неймовірної краси фреску та старовинні двері, яким більше 300-х років, родом із В’єтнамського Палацу та чого вартий кожен шматочок кожної страви.

Зустрічі клубу — це не лише якісний нетворкінг чи зустрічі для натхнення, це також бізнес-тренінги, допомога у просуванні особистого бренду та брендів резидентів на території України та за її межами, та звичайно і благодійність.

 

Спікером цієї зустрічі стала одна зі ста найуспішніших жінок України, бізнес-тренер Людмила Богуш — світова експертка з ефективного планування, цілепокладання та ведення бізнесу, психологиня, засновниця компанії BogushTime, авторка книг: «Як досягати цілей. Практичні поради», «Як створити Давида? 88 порад. Робочий зошит тренера».

Темою зустрічі стала: «Тайм-менеджмент керівника: як усе встигнути?», метою якою було дати розуміння реальних причин нестачі часу, знання правил ефективної організації роботи, делегування завдань. В результаті резидентки навчитеся справлятися з відволіканнями, ефективно організовувати роботу та делегувати завдання.

Учасниці бізнес-клубу не лише прослухали лекцію, а й виконували практичні завдання. Все проходило у дуже живій обстановці.

Ведуча заходу співачка Лілу.

Звичайно ж, кожна учасниця отримала подарунки від друзів та партнерів клубу:

Brocard представив новий бренд іспанської косметики для догляду за волоссям — MIRIAM QUEVEDO — це світовий бренд, що спеціалізується на високоефективному антівіковому догляді за шкірою та волоссям. Це запатентовані комплекси з дорогоцінних активних інгредієнтів, сучасні наукові інновації, активні формули для шкіри та волосся з безпрецедентною доведеною ефективністю.

 

Преміальний парфумерно-косметичний український бренд INRO презентував дівчатам свої новинки. Цей бренд вже полюбився учасницям бізнес-клубу та ми стали справжніми друзями та шанувальниками бренду.

Напередодні літа, звичайно ж, кожна дівчина мріє виглядати на всі сто, тому подарунки від клініки апаратної косметології Skin Love Kiev стали дуже доречними. Салон з преміальним лазерним апаратом, функцією Vivace RF-ліфтингу та професійна косметологія допоможуть швидко та безболісно підготуватися до тіла.

 

Як і раніше, жіночий бізнес-клуб підтримує благодійні напрямки, надає посильну допомогу тим, хто потребує. Лише за 2022 рік клубом було проведено 27 благодійних заходів і останній захід не виявився винятком – ми підтримали проект «Жива. Справжні історії кохання» – це арт-терапія, психологічна реабілітація та підтримка для дружин загиблих українських військових. У спеціально виділеній студії вони пишуть свої історії кохання, кожна через свою асоціацію. Куратор проекту розповіла нам, що у цьому проекті буде зібрано сто робіт і незабаром відбудеться виставка. Виставку підтримують відомі українські художники, меценати та небайдужі люди, і ми приєдналися до цього проекту з бізнес-клубом та закликаємо всіх, хто хотів би підтримати цих жінок та проект, приєднатися та задонатити будь-яку суму, яку вважаєте за потрібне.

 

 

Місце проведення вечора – ресторан Nam – це ресторан із прекрасною локацією у самому серці столиці, паркуванням та неймовірно смачними сніданками. Тому будь-який день ви можете розпочати на цій локації.

 

Ресторан Nam Modern Vietnamese Cuisine
Адреса: Велика Васильківська 48
Телефон: 096 758 5858