Дженніфер Лопес 24 липня відсвяткувала день народження. Успішній артистці виповнилося 53 роки. За ці роки вона мала багато чоловіків, і вона точно дізналася, що таке кохання, вийшовши заміж за Бена Аффлека з другого разу. Закоханим вдалося пронести своє кохання крізь роки і відновити стосунки з того місця, де вони закінчили у 2003 році.

До того як Дженніфер Лопес зустріла Бена Аффлека, вона мала кілька невдалих романів. Скандальний шлюб з офіціантом Охані Ноа і не менш феєричні стосунки з репером Шоном Комбсом, через якого зірка навіть опинилась у суді.

Роман Джей Ло та Бена Аффлека був мегапопулярним. За їхніми стосунками стежив весь світ. У листопаді 2002 року пара оголосила про заручини, а за день до весілля у вересні 2003 року розлучилися. Співачка хотіла створити сім’ю та дітей, а актор не був до цього готовий.

Після цього зірка фільму «Весільний переполох» побувала заміжня за співаком Марком Ентоні, стосунки з яким стали найтривалішими в її житті. За 10 років шлюбу у пари народилися двоє дітей – двійнята Емма та Макс, яким зараз по 14 років.

Після розлучення у Дженніфер Лопес було кілька незначних романів, поки вона не зустріла спортсмена Алекса Родрігеса, який її молодший на 7 років. Вони зустрічалися 2 роки, перш ніж обручилися у 2019 році. Через коронавірус пара протягом двох років кілька разів переносила весілля, і в результаті зірка пішла від бейсболіста.

Того ж місяця, коли було оголошено про їхнє розставання, Дженніфер Лопес з’явилася на публіці з Беном Аффлеком. В липні вони підтвердили роман, а через рік одружилися в Лас-Вегасі. І ось так ось майже через 20 років актриса повернулася до свого найбільшого кохання.

Матеріал підготувала Анастасія Березовська