У рамках Всесвітнього економічного форуму українська тенісистка Еліна Світоліна та футболіст Андрій Шевченко презентували програму Ukraine House, яка визнала залучити кошти ззовні, щоб відбудувати зруйновані РФ дороги, мости, об’єкти критичної інфраструктури та будинки.

Тенісистка приїхала до Давосу особисто, Шевченко виступав онлайн, і до них також приєдналися віце-прем’єр-міністр Михайло Федоров, CEO Uber Дара Хосровшахі та астронавт Скотт Келлі.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Це війна на знищення. Ми не лише захищаємо свої території, міста та свободу, ми відстоюємо своє право на існування», – зазначив Шевченко.

«Ми продовжуємо нарощувати підтримку України та звертати увагу всього світу на війну та на те, що зараз проходить кожен українець. Ми єдині, ми продовжуємо боротися кожен на своєму фронті! Україна – це кожен, хто до нас приєднується», – наголосила Світоліна.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!