На тому тижні 16 червня Fairmont Grand Hotel Kyiv зібрав гостей на благодійну виставку робіт українських авторів, організовану фондом Artists Support Ukraine (ASU),  який закликає всю світову громадськість виступити на підтримку України. Ініціатива поклала початок серії соціально-культурних мистецьких акцій, задуманих командою Fairmont Grand Hotel Kyiv з метою зібрати кошти для тих митців, хто їх потребує у цей непростий час. 

Виставка українських митців демонструється по всьому світу, щоб підтримати Україну та її культурну спільноту: художників і працівників культури, які залишилися в гарячих точках України і потребують допомоги. Як розповідають засновники проекту Володимир Кадигроб та Катя Тейлор, міжнародні культурні осередки створюють готові до друку експозиції у своїх країнах. Тож Fairmont Grand Hotel Kyiv долучився до проєкту, аби підтримати благодійну місію. 

На виставці представлені роботи українських сучасних художників, підкріплені їхніми особистими розповідями про війну. Серед митців – Алевтина Кахідзе, Влада Ралко, Антон Логов, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Олександра Ковальова, Маша Шубіна, KINDER ALBUM, Олексій Золотарьов, Анна Надуда, Валерій Ведуда, Михайло Рева, Даніїл Галкін та Маша Рева.

Fairmont Grand Hotel Kyiv з моменту свого відкриття вбачав свою місію зокрема і в підтримці благодійних заходів та ініціатив. Зараз готель відновив свою роботу, і зокрема, аби мати змогу допомогти іншим. Івент, що мав благодійний характер і закликав запрошених до обов’язкових благочинних внесків, відвідали Олексій Суханов, Артем Климчук, Соня Плакидюк, Тарас Цимбалюк, Олімпія Вайтмусташ, Тимур та Інна Мірошниченки, Вадим Олійник, співачка Lilu, Валерій Толочина та інші. 

На початку заходу гості вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання. Загалом, виставка триватиме впродовж двох тижнів. Запрошуємо усіх бажаючих переглянути роботи художників та долучитися донатом до благодійної ініціативи. 

Адреса Fairmont Grand Hotel Kyiv: вул. Набережно-Хрещатицька, 1

Телефон: +380 44 322 8888