Г’ю Майкл Джекман 12 жовтня відзначив ювілей – йому виповнилося 55 років. Напередодні дня народження стало відомо, що актор розлучився зі своєю дружиною, яка була на 13 років старша, а їхній шлюб вважався одним із найзразковіших у Голлівуді.

Тепер Г’ю — один із найзавидніших холостяків світу. На честь ювілею зірки ми вирішили розповісти історію його життя.

Австралійський актор прославився завдяки ролі супергероя-мутанта Росомахи у серії фільмів «Люди Ікс», а його найкращою акторською грою критики вважають фільм «Полонянки». Також його можна побачити в картинах «Кейт і Лео», «Пароль «Риба-меч», «Ван Гельсинг», «Фонтан», «Престиж», «Жива сталь», «Знедолені», «Робот на ім’я Чаппі», «Австралія» та «Найвидатніший шоумен».

На його рахунку номінації на премію «Оскар», BAFTA та «Золотий глобус», а також нагороди «Золотий глобус», «Тоні», «Еммі» і навіть «Греммі».

Народився Г’ю в Сіднеї, в сім’ї емігрантів з Великобританії. Батьки актора переїхали до Австралії у 1960-х роках, всього у пари народилося п’ятеро дітей. Коли Г’ю було 8, його батьки розлучилися, мама з дочками поїхала до Англії, а хлопчики залишилися з батьком. Незважаючи на далеку відстань, майбутній актор часто бачив маму і літав до неї в гості.

Здобувши навчання в галузі журналістики, молодик зрозумів, що його тягне театр. У віці 23 років він пройшов річні театральні курси The Journey в Акторському центрі в Саррей-Хіллз у Сіднеї. З того часу і почалася його акторська кар’єра. У 1994 році після трьох років навчання в Західноавстралійській Академії Виконавчих Мистецтв Г’ю отримав роль у серіалі «Корреллі» про жінку-психолога в чоловічій в’язниці. Саме на зйомках цього проекту актор зустрів свою дружину Деббору.

За 27 років шлюбу актриса мала кілька викиднів і парі не вдалося завести біологічних спадкоємців, натомість вони взяли у свою сім’ю двох прийомних дітей.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська