Знаменитий льотчик-випробувач, Герой Росії, син Героя Радянського Союзу, Олександр Гарнаєв склав із себе повноваження з 1 березня 2022 року на знак протесту проти нападу Росії на Україну. Також він всіляко намагається донести до російського народу, що насправді відбувається.

Свою заяву чоловік опублікував в особистому обліковому записі у Фейсбук.

«ПИТАННЯ: а яка ще мета у цієї бійні? Бліцкриг ВЖЕ програний начисто, братня Слов’янська нація — тепер єдина як ніколи в Історії (військкомати тріскаються від черг добровольців), а у нашенських солдатиків там навіть спокійно поспати — пожерти / поср@ти не виходить … «навколо одні вороги».

Також заслужений льотчик-випробувач РФ, Герой Росії Гарнаєв Олександр Юрійович офіційно звернувся до Героя України Галуненка Олександра Васильовича з пропозицією спільних дій із санкцій влади обох держав — щодо полегшення участі та цивілізованого вирішення доль усіх членів льотних екіпажів, що потрапили у військовий полон!!!

«ОБОВ’ЯЗУЄМОСЯ: у процесі даної діяльності не виходити за рамки нашої гуманітарної та гуманної місії. Наше льотне братерство — непорушне», — зазначив Гарнаєв.