Гурт TVORCHI, який не так давно потужно представив Україну на найбільшому пісенному конкурсі “Євробачення” презентував новий сингл та кліп I Can’t Stop, який вражає яскравими фарбами та емоціями. Трек увійде до п’ятого повноформатного альбому артистів, реліз якого планується вже цієї осені. 

I Can’t Stop — дебютний епізод майбутнього альбому, він про п’янке кохання, що збиває з ніг. Герой закохується з першого погляду, і в стані ейфорії бажає все й одразу. Сюжет кліпу переносить на «голлівудську» вечірку 70-х, де під палючим сонцем у зеніті він бачить її, як оазис у спеку, та закохується.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

За задумом режисера Руслана Махова, нове відео TVORCHI зняте на кшталт мюзиклу, де поєднуються різні жанри, хореографія та елементи драматичного мистецтва. «Є відчуття, що коли трапляється перше кохання, голова йде обертом, а весь світ навколо стає мюзиклом, – це ми й відтворили у відео», — розповів режисер. 

«Ми свідомо презентуємо сьогодні першим, у часи темні, найсвітліший, найяскравіший музичний епізод з нашого альбому. Хочемо, щоб усі, хто буде дивитися це відео, слухати цю пісню, забулися на декілька хвилин, відчули літо на смак, згадали своє перше кохання, яке зводить з розуму. Усе, що відбувається в I Can’t Stop — це історія з паралельної реальності, з планети X. Там ще багато захопливих і дуже різних історій, які вас здивують», — поділилися TVORCHI.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська