Американська модель та бізнес-вумен Кайлі Дженнер 10 серпня відсвяткувала день народження. Наймолодшій мільярдерці у світі виповнилося 25 років.

Прославилася засновниця компанії Kylie Cosmetics завдяки своїй матері Кріс Дженнер, яка започаткувала реаліті-шоу «Сімейство Кардаш’ян». Завдяки проекту сім’я не тільки стала надзвичайно багатою, але це ще й зробило їх усіх зірками світового масштабу.

Популярність вплинула і на те, як стали виглядати сестри Кардаш’ян-Дженнер, які всі до однієї звернулися до пластичних хірургів. Хтось із них підправив лише дрібниці, а хтось змінив свою зовнішність до невпізнання. Йдеться саме про Кайлі Дженнер.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Мила дівчинка зі східними рисами обличчя в гонитві за славою, і дивлячись на своїх старших сестер Кім та Хлої Кардаш’ян, збільшила груди та стегна, а також зробила ринопластику, виправила форму обличчя, збільшила вилиці та губи.

Дивлячись на фото зірки підліткового віку і світлини зараз, її просто не впізнати.

Завдяки популярності Кайлі започаткувала косметичний бренд Kylie Cosmetics, який приніс їй величезний статок. Дівчина з 20-річного року живе у власному розкішному будинку в Лос-Анджелесі, катається на найкращих авто та відпочиває у фешенебельних місцях.

До 25 років Кайлі Дженнер заробила не лише багатомільйонний статки, а й встигла двічі стати мамою. Зараз зірка виховує 4-річну Стромі та 6-місячного Вулфа, народжених від репера Тревіса Скотта.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська