Себастьян Беар-МакКлард стикається з численними звинуваченнями у сексуальних домаганнях. Емілі Ратаковськи не дарма розлучилася з чоловіком, який їй зраджував.

42-річного продюсера звинувачують у неналежній поведінці кілька людей, у тому числі 24-річна дівчина, яка стверджує, що їй було 17 років, коли продюсер зв’язався з нею в Інстаграм, щоб зіграти другорядну роль у картині «Добрий час» режисури братів Сафді, після чого в них були інтимні відносини.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

На зйомках драми Адама Сендлера «Неограновані коштовності» інша жінка, якій на той час було 18 років, стверджує, що познайомилася з Беар-МакКлардом під час зйомок, і що він почав залицятися до неї в Інстаграм, хоча був одружений. За її словами, Себастьян зайнявся з нею сексом без її згоди у квартирі, в якій жив із моделлю.

Інша жінка, яка працювала стажером та асистентом у кількох незалежних фільмах, повідомила, що продюсер поводився зухвало з дівчатами.

Декілька джерел повідомили Variety, що контакт Себастьяна з 15-річною дівчинкою, а також його романтичні стосунки з ще однією молодою жінкою на знімальному майданчику «Неогранованих коштовностей» призвели до його звільнення.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська