Херсонська область – унікальний природний комплекс, найекологічніший регіон України та єдина область країни, що обмивається кількома морями – Чорним, Азовським, рукотворним Каховським та солоним озером Сиваш. Коли відбудеться деокупація нашого рідного краю, пропонуємо нашим читачам відвідати найкрасивіші місця Херсонщини.

Херсонські гори

Херсонський Гранд Каньйон – місце неймовірної краси. Подивитися творіння природи приїжджають сотні тисяч людей із різних кінців світу. Знаходяться Херсонські гори на узбережжі Дніпро-Бузького лиману.

Острів Джарилгач

Найбільший острів України та Чорного моря знаходиться в Каркінітській затоці за 8 кілометрів від міста Скадовськ і має статус орнітологічного заказника. На березі острова живе безліч тварин – від диких оленів до болотяних черепах. Тут можна побачити дельфінів, морських свиней та величезних крабів. На острові будь-якої пори року встановлюється сильний вітер.

Асканія-Нова

Біосферний заповідник, що сильно постраждав від окупації, одне з найвідоміших місць Херсонщини. Цей біосферний заповідник існує вже понад 100 років, а на його території при мінімальному впливі людини живуть різні тварини із різних кінців світу.

Озеро Сиваш

Унікальне та єдине у своєму роді явище природи Європи. Це величезна затока Азовського моря – водосховище з багатьма півостровами, мисами, затоками, островами, що становлять собою складний лабіринт.

Олешківські піски

Європейська Сахара – найбільший піщаний масив Європи. Тут можна побачити піщані кучугури висотою до п’яти метрів з негустою рослинністю.

 

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська