В Києві відбулась значуще подія — перше знайомство з новим українським брендом веганської косметики для волосся під назвою TS Cosmetic — «Культура Натуральної Краси.» Засновниця бренду, Лепська Аліна, поділилась головними секретами створення та їх унікальністю.

TS Cosmetic об’єднує природність та здоров’я. Цей бренд став представником абсолютної природної лікувальної лінії косметики для волосся. Основною метою якою є ретельний догляд та відновлення волосся без шкоди навколишньому середовищу. Термальна вода та натуральні ефірні олії стали основою для створення бездоганних формул.

Унікальні формули розробляються завдяки колективній роботі біологів, трихологів, дерматологів та інших фахівців у галузі краси.

Однак подія в Києві не була лише презентацією бренду. Гості, які зібралися, мали можливість відсвяткувати цей особливий момент разом під келих ігристого.

Новий бренд обіцяє принести на ринок краси нову «Культуру Натуральної Краси,» де здоров’я та природа стають неодмінною частиною догляду за волоссям.