У Лондоні на стадіоні футбольного клубу «Челсі» відбувся благодійний матч, у якому взяли участь легенди футболу, а також чинні гравці. Усі місця були продані, а кошти підуть на допомогу Україні.

«Game4Ukraine на підтримку України відбувся. День, який ми запам’ятаємо на все життя. Дякуємо усім, хто до нас долучився: супергравцям, які приїхали з усього світу, місту Лондону та ФК «Челсі», які нас підтримали, партнерам, спонсорам, музикантам, кожному, хто вчора прийшов на стадіон і вболівав за синіх та жовтих, вболівав за Україну. Це були неймовірні емоції! Дякуємо Володимиру Зеленському за довіру та підтримку. Ми будемо знову і знову використовувати кожну можливість, щоб нагадувати світу про війну. Україна переможе!» — зазначив Олександр Зінченко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Alex Zinchenko (@zinchenko)

«Дякую кожному, хто приїхав, хто допоміг, повірив в цю ідею і був з нами. Кожному, хто залишається з Україною на шляху до перемоги! Мета Game4Ukraine — зібрати кошти через UNITED24 на відновлення школи на Чернігівщині, яку зруйнувала російська ракета», — повідомив Андрій Шевченко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

На матчі державний гімн України виконала Джамала

«Сьогодні мій гімн звучить урочисто, злітаючи над стадіоном. Бо так я радію, що кожного дня ми наближаємо нашу перемогу на очах у всього світу. Для кожного, хто доторкається до гімну України своїми почуттями та пережитими емоціями, він стає особливою, його власною піснею. У цьому магія патріотизму: коли ти робиш це від душі, з любов’ю, можна побачити, як ти відриваєшся і буквально летиш від щастя, що «твою пісню», твій гімн чує світ», — зазначила співачка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська