The One in Million – це бізнес ком’юніті, де кожна учасниця має можливість не тільки знайти однодумців, але й набути нових знань, поспілкуватися з експертами, а також отримати підтримку, натхнення та впевненість у собі. Засновниці Лідія Філатова та Світлана Третякова спеціально для LIKEinUA розповіли докладніше про цілі, перспективи та переваги жіночого бізнес-клубу The One in Million.

Мета жіночого клубу — допомогти жінкам збалансувати всі сфери життя: бізнес, сім’ю, хобі, розваги, здоров’я та оточення.

Лідія Філатова та Світлана Третякова – Ви, як засновниці жіночого бізнес-клубу The One in Million, розкажіть, що підштовхнуло Вас заснувати цей жіночий бізнес-клуб? Яка ідея створення?

Світлана Третякова: Нас давно оточують успішні жінки, харизматичні особистості, жінки, які можуть подати приклад, бути мотивацією для того, щоб рухатися і розвиватися. Якось Лідія запропонувала об’єднати всіх цих жінок у співтовариство, щоб ми могли, доповнюючи одна одну, стати найкращою версією себе. А також щоб наша спільнота стала маяком, орієнтиром для інших жінок, направляла їх розвиватися, рости, не боятися відкривати в собі нові грані, бути успішною на всіх жіночих теренах: бути мамою, бізнес-вумен, коханою жінкою і гармонійною особистістю.

Лідія Філатова: Як ви знаєте, через свій бізнес, я вже понад 20 років є ексклюзивним представником бренду La Perla в Києві. У мене свого часу було три бутіки La Perla в Києві, і до мене приходили найкращі, заможніші, усвідомлені дівчата України. Вони були нашимиклієнтами і з роками вони стали моїми друзями. Також протягом усіх цих 20 років я організовувала покази бренду La Perla у Києві – два рази на рік, де також збирала всіх наших клієнтів, своїх друзів. Ми отримували задоволення на цих показах. Також ми виїжджали до Мілану на Тиждень моди — ми там були на показах La Perla. І таким чином, вже дуже багато років загалом було вже сформовано суспільство, група жінок, з якими ми збиралися, проводили добре час. І ось так виник Жіночий клуб.

Місія клубу – зробити жінок щасливішими, стати кращою версію себе. Що клуб під цим має на увазі? Які ресурси та способи застосовує?

Світлана Третякова: Місія клубу – стати найкращою версією себе та гармонійно розвиватися по колесу балансу. По колесу балансу є 12 напрямків, у яких, якщо людина розвивається, її особистість стає гармонійною. Ми розробили річну програму, розраховану на 12 місяців, в рамках якої ми запросили 12 топових спікерів, які допомогли б нашим жінкам розкрити у собі додаткові ресурси та можливості, щоб, перш за все, дійсно, кожна стала щасливішою та стала найкращою версією себе.

Лідія Філатова: Клуб має річний цикл розвитку за колесом балансу. І наша основна мета згармонізувати всі сфери життя жінки. Основу клубу складають жінки-бізнесмени, і це нормально, якщо якісь зі сфер по життєвому колесу баланса можуть бути трошки недопрацьовані. Можливо, всі ми, жінки у бізнесі, трохи менше часу приділяємо здоров’ю, собі та простим задоволенням. Тому наша мета була розписати рік, скласти такий бізнес-план на рік нашого клубу, щоб протягом 12 місяців отримувати нові знання, слухати лекції від експертів, яких ми вважаємо номер один у своїй сфері, і таким чином покращувати себе – ставати кращою версією себе.

Ви знаєте, коли ми відкрили наш клуб, на першій зустрічі у нас лектором була Алла Клименко – це лектор, який знає все про щастя та як його застосовувати у повсякденному житті. Це дуже важливо, тому що прості речі, які нас оточують, і на які ми, можливо, трохи розучилися звертати увагу, вони є складовими людського щастя.Просто треба навчитися звертати на них увагу, і таким чином ставати щасливішими.
Також ви бачили, що у нас були лектори з психоаналізу. Ми слухали лекції з гармонізації сімейних стосунків. Це теж дуже круто. Також ми багато часу приділяли здоров’ю. Нашим лектором була Наталія Чекальська, яка є ендокринологом, доктором медичних наук. Ми слухали лекцію під назвою «Віку немає».

І це дуже важливо, тому що Наталя має десятирічний досвід роботи в Америці, вона працює за американськими протоколами. З урахуванням всіх аналізів можна гармонізувати здоров’я людини і продовжити на довгі роки її молодість і бути у фізичному, психічному та ментальному здоров’ї.
Також у нас лектором була інша наша представниця, наш резидент Тетяна Шевчук, яка знає все про жіноче здоров’я. Це гінеколог №1 в Україні. Ми багато дізналися, на що потрібно звернути увагу у певному віці, що потрібно зробити, щоб продовжити молодість та уникнути якихось наслідків вікових змін.

Якби Ви могли виділити три основні шляхи чи напрямки клубу, що б це було?

Світлана Третякова: Перше – це освітня платформа, яку ми ще створюємо, але вона є на базі нашого клубу. Просто деякі корективи внесла війна, ми не все, що планували, встигли зробити, але ми рухаємось у цьому напрямі. На базі цієї освітньої платформи жінки здобуватимуть нові знання від кваліфікованих фахівців. Друге – це наші бізнес-зустрічі, які ми проводимо на різних локаціях у різних країнах. Цей нетворкінг допомагає жінкам колаборуватися, об’єднуватись у якісь нові проекти. Третє — це, безумовно, гармонійне спілкування у сприятливому мікрокліматі, тому що ніщо не наповнює нас так, як правильне оточення. І мені здається, що нам вдалося створити цей мікроклімат, заснований на приємному спілкуванні, правильному оточенні, тому що наші резидентки готові приїжджати, прилітати на зустрічі з різних куточків земної кулі.

Лідія Філатова: Перша наша основна мета — це, звичайно ж, якісно проводити час, дізнаватися якнайбільше корисної інформації, ставати кращою версією себе. Друга наша основна мета — зробити так, щоб про наших резидентів дізналося якнайбільше людей, дізналася вся країна. Щоб якомога більше людей надихнулися добрими справами, бізнес-ідеями, здоровим способом життя і приєдналися до нас, читаючи лекції, як і всі наші резидентки. Щоб вони змінили щось у своєму житті на краще, щоб кожен навчився цінувати щастя в моменті та став найкращою версією себе. І третій, на мою думку, найважливіший момент – це усвідомлена благодійність.

Чи є серед спікерів клубу якісь унікальні експерти? Розкажіть про них докладніше.

Світлана Третякова: Насправді, мені б не хотілося виділяти якогось одного експерта, тому що ми підбираємо унікальних спікерів, мотиваційних ораторів, кожен з них — це топ у своєму напрямку. Тому когось одного виділити було б неправильно. Тобто всі вони різнопланові, і ось кожен відповідає за свій напрямок по колесу балансу. Ознайомитися з програмою клубу, з програмою заходів можна на нашому сайті або ми дублюємо всю інформацію в нашому Інстаграм.

Лідія Філатова: Усю інформацію про експертів можна переглянути у нас на сайті. Про кожного нашого резидента та спікера ми писали окремо. Ну, ще раз хочу повторити, що це НаталіяЧекальська, фахівець з antiage-медицини. Також у нас у клубі Світлана Монастирська – експерт банківської справи. Багато дівчат мають свої клініки, як Олена Ковальчук, яка 15 років є експертом клініки з репродуктивної медицини, Кутепова Марина, Арпіне Абраамян, Тетяна Шевчук, експерт номер один з гінекології в Україні. Кожна дівчинка у нас є експертом номер один, на мою думку, у своїй галузі. Серед наших резиденток є приголомшливий доктор-дерматолог Наталія Сачук з клініки Farmoza, яка вирішує практично всі питання в дерматології вдало.

Хто резидентки клубу The One in Million?

Світлана Третякова: Ми маємо закриту спільноту. Ми не прагнемо набрати в клуб абсолютно всіх, не прагнемо набрати якомога більше людей. До нас у клуб можна потрапити за певних складових і лише після особистої зустрічі з нами, зі мною та Лідією. Спочатку потрібно заповнити форму, яка є у нас на сайті, після чого ми розглядаємо заявки, призначаємо особисті зустрічі та дивимося, в якому напрямку ми рухатимемося далі. У нас дуже екологічна спільнота, і ще раз повторюся, закритий клуб. Ми не прагнемо глобального масштабування, ми хочемо, щоб наша цінність була в ексклюзивності. У нас бувають гостьові візити на заходах, коли можна подати заявку та прийти в гості.

Резидентки клубу це всі успішні жінки, які можуть бути прикладом для інших жінок, які поки що не можуть себе знайти або не можуть наважитися щось змінити у своєму житті. Кожна жінка, кожна резидентка нашого клубу вже профі та є спеціалістом у своїй галузі та у своєму напрямку. Кожна є людиною, на яку хотілося б рівнятися. Кожна з них уже відбулася у житті. Як і у кожної людини, навіть успішної, у житті щось виходить краще, щось гірше, ось це ми й коригуємо це все разом у нашому клубі.

Лідія Філатова: Резиденти клубу — це успішні бізнес-леді, експерти номер один у своїй галузі. Також у нас є політикині та меценати.

Як клубу The One in Million лише за рік вдалося стати лідером на ринку?

Світлана Третякова: Я вважаю, що потрібно просто робити добре свою справу, і тоді ти швидко станеш найкращою. Не треба намагатися з кимось конкурувати. За своєю професією та по діяльності в клубі я взагалі не боюся конкуренції. Я взагалі вважаю, що конкуренція це дуже круто, і конкуренти мають спілкуватися між собою. На ринку місця вистачить всім, бо кожен продукт унікальний. Просто робіть свій продукт унікальним. Робіть так, щоб людям хотілося потрапити у ваш проект або хотілося купити продукт саме вашого бренду. Просто будьте унікальними, будьте не схожими на інших. Намагайтеся бути найкращою версією себе. Навіть у цьому проекті (бізнес-клубі — примітка Редактора) ми з Лідією Філатовою намагаємося бути найкращими у своєму напрямку, у своєму цьому проекті, і як показують фідбеки, як показує громадська думка, справді, за рік ми стали кращими.

Лідія Філатова: Це, напевно, найпростіше питання. Основний наш успіх – це наші резидентки, бо такого скупчення розумних успішних професіоналів у своїй справі ви більше ніде не побачите, і навряд чи ми ще десь зможемо таке зустріти. Наші дівчатка всі одна одну знають, ми всі підтримуємо одна одну, всі надихаємось одна одною. Усі круті фахівці та особистості.

Це питання слід розглядати комплексно. Перше – це наші резидентки, як я сказала вище, які є експертами номер один зі своєї області. Друге — це наші цілі, наша місія, про яку ми також говорили вище, і наші справи, які ми робимо і які всі бачать. Це благодійні проекти, це допомога, яку ми надаємо постраждалим від війни, і це наші плани на майбутнє, які ми запускаємо. Ось ви знаєте, що зараз йде марафон «Нова реальність. Нова я». Сюди ми зібрали найкращих фахівців, які допоможуть впоратися зі стресом, який ми всі отримали, й отримуємо, в якому ми знаходимося з моменту початку військових дій. Тобто це діяльність і допомога на всіх фронтах: у матеріальному плані, психологічному плані, духовному плані, і в плані, як покращити своє здоров’я.

Які плани клубу вдалося здійснити на сьогоднішній час, і які цілі він ставить перед собою на майбутнє?

Світлана Третякова: Безумовно, 2022 рік для всіх нас був і є складним роком, і ми практично стартували у цей складний рік. Ставили ми перед собою грандіозні плани, а зробили трошки менше через те, що в країні війна. Проте ми продовжуємо працювати — наші заходи зараз носять здебільшого благодійний характер. Зкожного заходу разом із резидентками нашого клубу ми перераховуємо гроші. Взагалі, допомога нужденним – це філософія нашого клубу. Ми вважаємо, що людина, яка чогось досягла, вона повинна допомагати, вона вже не може без цього жити, бо це вже певний рівень духовного розвитку. Кожна резидентка нашого клубу знаходиться на такому рівні духовного розвитку, що розуміє, наскільки важливо віддавати та допомагати іншим. І це ми робимо разом. Зараз усі заходи, які ми проводимо, вони мають благодійний характер чи благодійний напрямок. Цим ми дуже пишаємося і ми дякуємо всім нашим жінкам-резидентам за те, що вони з нами думають в одному напрямку та підтримують усі наші благодійні прояви.
Які цілі ставимо на майбутнє? Безперечно, розвиток. Безумовно, ставати кращими, вигадувати новий напрямок розвитку клубу. Але найголовніша мета, яку ми собі поставили, це створення повноцінної освітньої платформи, над якою ми зараз працюємо. Вона буде створена на базі нашого сайту і там можна буде прослухати лекції топових спікерів, пройти курси бізнесу. Ми хочемо створити місце, де можна буде черпати бізнес-ідеї. Ось цим ми зараз зайняті.

 

Лідія Філатова: Ми продовжуємо наші зустрічі. Вони проходять регулярно у Києві та у Відні. Всі наші зустрічі на сьогоднішній день мають благодійний характер. Ми збираємо кошти для допомоги жінкам із дітьми, які опинилися у складних ситуаціях. Також ми продовжуємо допомагати фонду «Діти Дітям», який допомагає дітям з інвалідністю. Ми готуємо освітню платформу на базі нашого клубу, де будемо ділитися знаннями у галузі здоров’я – тут наші резиденти читатимуть лекції зі здоров’я. Також це будуть лекції в галузі бізнесу — ми допомагатимемо підприємцям-початківцям не тільки своїми знаннями, ідеями, а також у нас буде можливість робити допомогу в організації бізнесу. Також наші резиденти це топові юристи України, і вони вже зараз почали консультувати за кордоном. Ми надаватимемо юридичну підтримку нашим громадянам, які є вимушеними переселенцями. І, підбиваючи підсумки, звичайно ж, вся наша діяльність буде спрямована на допомогу у всіх сферах: бізнесі, здоров’ї, матеріальній допомозі, яку ми надаємо постраждалим від війни.

Як стати членом жіночого бізнес-клубу The One in Million, за яким принципом відбувається відбір?

Світлана Третякова: По-перше, жінка має займатися бізнесом. Ми не маємо жінок, які знаходять себе в інших проявах. Якщо у нас бізнес-клуб, то і у жінок має бути активний бізнес. По-друге, жінка має відповідати правилам, нормам нашої спільноти. Це ми можемо зрозуміти на основі анкети та особистої зустрічі, за підсумками якої ми з Лідією приймаємо рішення.

Лідія Філатова: Перш за все потрібно відповідати тим параметрам, які ми задаємо всім нашим членам клубу. Це бізнес-вумен чи дівчинки з активною соціально-громадською позицією.

Ми всі намагаємось бути корисними суспільству. Тобто потрібно відповідати двом основним параметрам: або бути бізнес-вумен або усвідомленою особистістю, якій є чим поділитися з суспільством. Для нас дуже важливо, яка місія у резидентів нашого клубу, яку соціальну позицію вони посідають у суспільстві, що корисного роблять для суспільства, якими своїми знаннями готові ділитися.

Ми знаємо, що The One in Million займається благодійністю, стає партнером різних заходів, допомагає дітям-інвалідам та одиноким мамам. Розкажіть, яких цілей у цій сфері Вам вдалося досягти? І якої допомоги потребують Ваші підопічні?

Світлана Третякова: Так, справді, всі наші останні заходи, які ми почали проводити увоєнний час, виключно мають благодійний характер. Але, мені здається, це просто необхідність нашого часу. І ми вдячні всім жінкам-резидентам, усім нашим партнерам, друзям, які підтримують нас. Ми проводимо благодійні заходи не лише у Києві, ми проводимо їх у Відні. У нас ще буде розширятися географія, тому що під це є запити.

Ми допомагаємо здебільшого дітям-інвалідам із малозабезпечених сімей – це ми підтримуємо фонд «Діти Дітям» на регулярній основі. Також ми точково допомагаємо самотнім мамам із дітьми, які постраждали від війни. Всю звітність ми ведемо або в нашій закритій групі в Telegram-каналі, або ми публікуємо їх на нашій Інстаграм-сторінці. Тобто, це все абсолютно прозоро. Плануємо й надалі допомагати. Взагалі, якщо уважно читати Біблію, то десятину з кожного свого заробітку ми маємо віддавати нужденним. Тому це не данина часу, це взагалі має бути нормою сучасної людини.

Лідія Філатова: Спочатку в наш клуб ми інтегрували два благодійні фонди – це «Діти Дітям» та «Київ Квітучий». Із самого початку існування клубу ми допомагали діткам із фізичними проблемами. Ми брали активну участь з Фондом Ольги Джарти «Київ Квітучий» — робили розсадку дерев у Києві. Звичайно, коли почалася війна, всі наші сили були спрямовані на допомогу жінкам із дітьми, які постраждали від воєнних дій. Ми знаходилися весь цей час в Україні, в Києві, і з перших днів ми допомагали цим жінкам, чим могли: медикаментами, матеріально, допомагали знайти потрібних людей, які допомагали б вести далі цих жінок. Шукали волонтерів, які допомагали б вже на віддалених територіях, не лише в Києві. На сьогоднішній день це все розширюється. З’являються нові зв’язки, нові можливості. Але на жаль, й допомоги, яку треба надавати, стає більше. Допомагаємо чим можемо. Усі наші заходи з початком війни мають благодійний характер. На кожному заході всі зібрані кошти ми надсилаємо на допомогу жінкам із дітьми, які постраждали від війни.

З початком повномасштабної війни, напевно, діяльність клубу змінилася. З якими проблемами Ви зіткнулися? І як знайшли сили продовжувати свою діяльність, а не кинути все на півдорозі?

Світлана Третякова: Справді, війна — це така подія, яка в житті кожної людини, кожного українця є чимось надзвичайним. Ми не були до цього готові морально, тому ми, як і всі, перші пару місяців знаходилися в невеликому ступорі. Оскільки ми з Лідією не виїжджали з України, ми почали активно допомагати, купувати ліки. Ми робили низку заходів, про які тоді навіть не розповідали. Це не мало великого розголосу, а ми допомагати. І вже з початком літа ми зрозуміли, що хочемо це робити якось більш масштабно, і почали допомагати разом із резидентами нашого клубу.

Як ми знайшли сили? Ми ж сильні жінки! Слабких жінок у бізнесі не буває. Ми просто зібралися і зрозуміли, що треба рухатись далі. У нових обставинах не можна здаватися. Ми записали й серію інтерв’ю, до речі, мотиваційних. Зробили серію прямих ефірів для підтримки жінок. До речі, зараз у нас триває благодійний марафон «Новареальність. Нова я». Ми його створили на базі нашого клубу для того, щоб підтримати жінок і допомогти їм знайти себе в новій реальності: нас розкидало по світу, у нас у всіх змінилися умови життя, у багатьох є проблеми з бізнесами чи проблеми в особистому житті. Ми підібрали 12 топових фахівців, які своїми порадами, рекомендаціями, лайфхаками допоможуть якось вирулити зі складних ситуацій. Мені здається, на сьогоднішній день ми створили унікальний продукт, який виявиться дійсно дієвою допомогою всім тим жінкам, які зараз проходять цей марафон.

Лідія Філатова: Як я казала раніше, з початку війни все, що ми робимо, має благодійний характер. Але ми із нашими резидентками продовжуємо зустрічатися. І вже всі наші зустрічі, якщо ми говоримо про тематику, вони, ясна річ, спрямовані на відновлення організму, допомогу нашим жінкам вийти зі стресу, знайти ресурси жити далі. Ми запрошуємо спікерів, які допомагають нам у цьому. З нами була Оксана Діптан із дуже цікавою лекцією «Нова реальність. Нова я». Зараз у нас буде зустріч із Юлією Боровик, яка нам розповість, як знайти ресурси у собі, та як допомогти організму вийти зі стресу. Також, ви знаєте, ми запустили благодійний марафон «Нова реальність. Нова я», де наші резидентки, наші дівчатка — фахівці в галузі здоров’я, розкажуть нам, на що потрібно звернути увагу, які аналізи потрібно здати, що потрібно підкоригувати, щоб допомогти організму вийти зі стресу.

Які цікаві заходи та зустрічі найближчим часом чекають на клуб та його резиденток?

Світлана Третякова: Безперечно, ми готуємо нові зустрічі. Вони проходитимуть у нас як у Києві, так і у Відні. Зараз здебільшого у нас два міста для зустрічей, для нашого нетворкінгу, для наших спільних якихось планувань. Я належу до тих людей, хто спочатку роблять, а потім розповідають. Це будуть зустрічі і освітнього характеру, і зустрічі для душі. Вже до кінця року у нас заплановано 3-4 масштабні заходи – тому слідкуйте за нашими анонсами в Інстаграм, за нашими анонсами на сайті. Будемо на зв’язку!

Лідія Філатова: Звичайно ж, ми не зупиняємось. Ми продовжуємо зустрічатися двічі на місяць, один раз у Києві, один раз у Відні. Ці зустрічі дуже дорогі для кожного члена клубу, для кожного гостя клубу, тому що є можливість зустрітися, обмінятися якимось життєвим досвідом, психологічно допомогти одна одній вийти зі складної ситуації, в якій ми всі опинилися. Або хоча б просто обійнятися та відчути плече друга, плече допомоги. Відчути, що ти не одна. Особливо це стосується дівчаток – вимушених переселенців, які зараз мешкають за кордоном. Їм усім там не просто, бо в Україні лишилися їх чоловіки, тут родини. Багато хто змушений був переїхати через дітей, і, звичайно ж, усім дуже важлива підтримка, насамперед психологічна. Ми намагаємося підбирати спікерів, які нам розповідають та допомагають вийти зі стану стресу.

Дуже часто партнерами зустрічі жіночого бізнес-клубу є різні українські бренди. Які з них найвідданіша Ваша опора та підтримка?

Світлана Третякова: Так, справді, у нас завжди є партнери та друзі нашого клубу. Ми вдячні кожному партнеру. Не хотілося б виділяти якогось одного партнера чи двох – це було б неправильно. Ми дійсно вдячні кожному, особливо тим, хто підтримує нас у такий непростий час.

Не приховуватиму, оскільки за рік ми стали лідерами на ринку, у нас багато охочих брендів та компаній, які б хотіли з нами вступити в колаборації, або підтримати наші бізнес-зустрічі. Ми теж підбираємо тих, які відповідають нашій ідеології, нашій філософії. Ми завжди відкриті до співпраці та готові генерувати ідеї або підтримати ідеї наших брендів та партнерів.

Лідія Філатова: Якщо казати про українські бренди, хочу вам сказати, що ми запустили благодійну компанію. Ми — клуб The One in Million відкрили виробництво: шиємо вишиванки під брендом KVITKA DRESS. Окрім того, що це дуже гарні та стильні предмети гардеробу, це ще й частинка України, яка завжди буде з вами, це наш генетичний код. Це перше. І друге, а це дуже важливий аспект – зароблені гроші з продажу вишиванок йдуть у наш благодійний фонд та на допомогу жінкам із дітьми.

Жіночий бізнес-клуб The One in Million:

Сайт — theone.in.ua

Інстаграм — @theonein_ua