Після госпіталізації минулого місяця через тяжку бактеріальну інфекцію 64-річна королева поп-музики підтвердила в соціальних мережах, що з нею все гаразд.

Також Мадонна заявила, що переносить свій тур найкращих хітів, який мав розпочатися цього тижня.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Дякую за вашу позитивну енергію, молитви і слова зцілення та підбадьорення. Я відчула вашу любов.

Я на шляху до одужання і неймовірно вдячна за всі благословення у моєму житті. Коли я прийшла до тями в лікарні, моєю першою думкою були мої діти. Другою моєю думкою було те, що я не хотіла розчаровувати тих, хто купив квитки на мій тур. Я також не хотіла підводити людей, які невтомно працювали останні кілька місяців над створенням мого шоу. Я ненавиджу когось розчаровувати.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Madonna (@madonna)

Зараз я зосереджена на своєму здоров’ї та відновленні, і я запевняю вас, що повернуся до вас, як тільки зможу! Поточний план полягає в тому, щоб перенести північноамериканську частину туру та розпочати тур у жовтні в Європі. Я не могла б бути вдячніша за вашу турботу і підтримку. З любов’ю, М», — зазначила співачка у пості.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська