Вийшов перший повнометражний трейлер майбутнього біографічного фільму Netflix про американського композитора Леонарда Бернстайна — «Маестро».

Режисером фільму є Бредлі Купер, який також зіграв головну роль. Основна увага у картині приділяється життю композитора «Вестсайдської історії» та його дружини Фелісії Монтеалегре Кон Бернштейн.

«Маестро» — це велична і безстрашна історія кохання, що розповідає про тривалі відносини між Леонардом Бернстайном (Купер) і Феліцією Монтеалегре Кон Бернштейн (Кері Малліган).

Роль коханця маестро зіграв Метт Бомер, а у картині також знялися Майя Хоук, Сара Сільверман, Джош Хемілтон, Скотт Елліс та інші.

Фільм вийде у кінотеатрах 22 листопада та дебютує на Netflix 20 грудня.

Леонард Бернстайн ніколи не підтверджував своєї сексуальної орієнтації, але після його смерті в 1990 році його дружина підтвердила, що у нього були сексуальні стосунки з чоловіками.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська