Танок на майдані Конґо, ТНМК,  презентує сингл «Мамо»,  спільну роботу з українським гуртом KOZAK SYSTEM. Пісня натхненна подіями визвольної війни українського народу проти російської експансії. В ній про українського солдата, який повертається додому лише на один день та обіцяє мамі, що все буде добре.

“Рік тому Іван Леньо з  KOZAK SYSTEM запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою — на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима. Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування.

І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше — раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги. Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою — це вже інша Україна. Та інший світ“, — зазначив Фоззі.

“Коли я продюсував цей трек, мені в деяких місцях відчулося замість кіка використати звук пострілу гармати. Не міг тоді я знати що ця звукова метафора дуже скоро стане для всіх нас суворою реальністю”, — зазначив Фагот.

24 лютого Україна прокинулась від вибухів — так почалася нова епоха в історії людської цивілізації. Звичний світ вже ніколи не буде колишнім, війна торкнулася кожного українця, кожної родини, кожної оселі. За ці тижні країна невідворотно змінилася — попри легенди про кількість гетьманів на кількість населення, ми зібралися в одне ціле, захищаючи нашу землю. росія намагається знищити все українське й тільки наші солдати стоять їм на заваді.

Лідер гурту Kozak System Іван Леньо зазначив:

“Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна Мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!”

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.