Незабаром після смерті зірки серіалу «Друзі» було випущено спільну заяву його колег по ситкому. До сьогодні ніхто з п’яти «Друзів» не висловлювався особисто. Першим став виконавець ролі Джої – Метт Леблан.

В особистому обліковому записі в Інстаграм актор опублікував серію спільних фотографій з Перрі і написав:

«З важким серцем я прощаюся. Чесно кажучи, час, який ми провели разом, входить до найулюбленіших у моєму житті. Для мене було честю розділити з тобою знімальний майданчик і назвати тебе своїм другом. Я завжди посміхатимуся, думаючи про тебе, і ніколи тебе не забуду. Ніколи. Розправ крила і лети, брате, ти нарешті вільний. Неймовірно люблю. І, думаю, ти можеш залишити собі 20 баксів, які мені винен».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Matt LeBlanc (@mleblanc)

Меттью Перрі знайшли мертвим у джакузі. Незважаючи на те, що розтин завершено та проведено початкове тестування на наркотики, причину смерті не оголошують до завершення повної токсикологічної комісії.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська