Подорожі, мрії, туризм — це щось на довоєнному… Та мріяти, здійснювати бажання, відкривати нові місця, нових себе, піклуватися про власний стан та ментальне здоров’я варто попри все. У цьому твердо переконані власниці туристичної компанії Travel Muse Тетяна Загоровська та Вікторія Шелюжко. Народившись напередодні пандемії, опинившись у ситуації повномасштабної війни, компанія на власному досвіді упевнилась у своїй місії — допомагати українцям здійснити подорожі власних мрій, відчувати красу та тендітність нашого світу і дарувати індивідуальну турботу та комфорт у найскладніших умовах.

КОЛИ МУЗИ СТАЮТЬ БЛИЖЧЕ

Якось у 2019 році закохані у мандри люди, що мали разом десятки років досвіду, відчули нестримне прагнення створювати надзвичайні подорожі для інших і заснували компанію Travel Muse. Компанію вільних особистостей, які надихають і надихаються подорожами. Які обожнюють людей і впевнені, що будь-яка мрія гідна втілення. Команда, яка розуміє клієнта навіть із пів слова, а іноді читає думки та може передбачати бажання. «Музи мандрів» палко вірили, що треба сказати своє слово у туристичному бізнесі. Донести, що:

  • подорожі — це круто і кайфово
  • подорожі дають нам енергію вільно жити та сміливо мріяти
  • подорожі відкривають нам нові грані себе та безліч можливостей для розвитку
  • подорожі надихають створювати

Вони мріяли, щоб якнайбільше людей відкрили для себе світ мандрів, відчули ці емоції, враження й отримували ту надзвичайну радість від подорожей. Бачили свою компанію легкою, мобільною, гнучкою. Будували з клієнтами приятельські стосунки. Були готові здійснювати найвибагливіші побажання. Та життя виявилось найбільш вибагливим клієнтом. 2020 року світ накрила пандемія. Багато туристичних компаній просто не вижили, а «музам мандрів» довелося стати командою порятунку. Компанія Travel Muse евакуювала своїх туристів із Занзібару і зберігала замовлені тури до Шотландії, Ізраїлю, Іспанії, Греції та багатьох інших країн до часу можливості все-таки здійснити свою омріяну подорож. Близькість до клієнта стала ще більшою, допомога і підтримка — ще дієвішою, а скрутні обставини й вихід із них сприяли міцній дружбі між компанією та замовниками.

ДОТЯГНУТИСЬ ДО ЗІРОК 

2022 року в Україні почалося повномасштабне вторгнення, яке, здавалося, назавжди поховало туризм. Та мрію — не поховати, а українці — міцні. Рівень віри в перемогу такий, що сусід робить ремонт між повітряними тривогами, а туристична компанія Travel Muse планує космічні подорожі. Кожна така думка на крок наближає до бажаної мети й навчає дивитися не лише у завтра, а навіть у післязавтра. «Музи мандрів» — Тетяна Загоровська та Вікторія Шелюжко — впевненні, що десятиріччя Travel Muse вони відсвяткують здійсненням космічної подорожі разом зі своїми улюбленими клієнтами-друзями-мандрівниками.

Засновниці компанії, що здійснює мрії, впевненні, що до 2029 року світ дуже зміниться і подорожі стануть ще більш доступними, комфортними, швидкісними за логістикою і безпечнішими. Та поки Travel Muse готують подорожі до Космосу, варто підготуватися на Землі. Поринути у «космічні технології» міста майбутнього можна в Дубаї. Саме тут втілюються всі найсміливіші проєкти, мрії, працюють найкращі архітектори, дизайнери та інженери. Відвідуючи Дубаї кожні два роки, щоразу потраплятимете в масштабну зміну простору і часу.

Завжди «космічні» враження дарують Мальдіви. Жодне відео чи фото не відтворять вашого персонального «вау». Побачений пейзаж, незбагненний витвір природи перевершують ваші найзухваліші фантазії.

А ще Таїланд — країна «космічної» доброзичливості природи та людей. Різноманітність Таїланду, доволі великої країни, дозволяє щоразу відкривати нові місця і надихатися красою та людяністю.

Ці напрямки подорожі є акцентними для компанії Travel Muse. Тетяна Загоровська та Вікторія Шелюжко відвідували ці місця, тож гарантують надійних партнерів, перевірені локації та цілковиту підтримку на кожному кроці обраної подорожі. Навіть якщо ви тицьнете пальцем у будь-яке місце на глобусі, компанія зробить все, щоб реальність вашої подорожі перевершувала ваші очікування.

МРІЯ ПОПРИ ВСЕ

У туризмі тривалий час панувала усталеність цілей, які люди обирають для подорожей. Компанія Travel Muse створювала непересічні маршрути як для тих, хто мріяв про релакс, так і для тих, хто жадав вражень. Дарували емоції дорослим і захопливі пригоди дітям. Від початку вторгнення 2022 року головною метою українців стало піклування про власне ментальне здоров’я. Турбота та опіка, індивідуальний підхід та чуйність до кожного клієнта стали головними цінностями компанії Travel Muse. Складні кейси на кшталт головоломної логістики із закритим небом України, організація подорожей для тих українців, що перебувають за кордоном, виїзд дітей на відпочинок і турбота про безпеку в світі, що постійно змінюється — все це у компанії Travel Muse вміють, і беруть відповідальність за кожного туриста.

Тетяна Загоровська та Вікторія Шелюжко впевнені, що кожному потрібне своє натхненне місце, де можна відновити ментальне та фізичне здоров’я. Вирушити у подорож, щоб підтримати та зміцнити себе — що може бути краще? Адже країна потребує сильних та ресурсних людей, які після нашої перемоги будуть відбудовувати та розвивати Україну. А потім і в Космос полетіти.