Модельне агентство та школа Vita Models – це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи на чолі із засновницею та діючою моделлю Віталіною Савчук. Учні найкращої в Україні модельної школи – учасники показів таких іменитих брендів як Armani, Nike, Lacoste, Andre Tan, а також проектів «Міс Україна», M1 Music Awards та моделі найбільших журналів країни Viva та Cosmopolitan.

Спеціально для LIKEinUA директорка модельного агентства Vita Models Віталіна Савчук розповіла про роботу школи та перспективи своїх учнів, деякі з яких не обмежуються лише моделінгом.

«Ми одна з найкращих шкіл в Україні, не просто з чуток. У Львові під час батлів між модельними агенціями з усієї країни, ми завоювали звання Найкращої модельної школи України. Тому ми титуловані, з дипломами та статуетками», — каже засновниця Віталіна Савчук.

Випускники модельної школи Vita Models роблять кар’єру не лише у модельному бізнесі, а й у кінематографі.

«Одній з моїх учениць було 14 років, коли вона прийшла до мене на навчання. Зараз їй 17 років. Закінчивши школу, вона разом із сім’єю переїхала до США. Ми підтримуємо зв’язок, і я дізналася, що вона знялася в американському фільмі. Поки що я не можу сказати в якому, тому що він ще не вийшов. Дуже багато дітей роблять собі успішну кар’єру після випуску з нашої модельної школи у різних сферах», — зауважила засновниця Віталіна Савчук.

Модельній школі вже понад чотири роки, та за цей час з неї вийшло багато професіоналів та успішних моделей. Тут працюють майстри у сфері моделінгу і найкращі педагоги. Сама школа працює у двох напрямках: дитячому – від 4 до 12 років, та дорослому – від 13 до 30 років. Щороку Vita Models проводить свій масштабний конкурс краси.

Учні школи беруть участь у різноманітних зйомках для таких брендів як Karl Lagerfeld, La Perla, Andre Tan, By Vel, Armani, Nike, Lacoste, що є величезним стартом для успішної модельної кар’єри в майбутньому. Учні та учениці прикрашають подіуми у багатьох країнах Європи: Франції, Португалії, Італії, Чорногорії, Туреччини та ОАЕ.

Обкладинки журналів та участь у зйомках діти беруть із раннього віку. Віталіна Савчук зазначає, що найкраще віддавати дитину до модельної школи Vita Models якомога раніше.

«Я займаюся розвитком дітей. Вони не просто проходять навчання, а й отримують квиток у майбутнє. Я допомагаю їм у моделінгу надалі. Найкраще приходити до нас із самого дитинства. Тут працює та сама схема навчання, що й у юних спортсменів, які приходять у спорт ще дітьми», — зазначає директорка Vita Models Віталіна Савчук.

Донедавна кожен день агентства Vita Models був наповнений різними подіями: показами, зйомками, заходами, перельотами, активною співпрацею з журналами Oval Official, Kids Mode Magazine, “Юна леді” і цей список можна продовжувати.

Сама Віталіна Савчук безпосередньо є моделлю та знімається для різних брендів: Hugo Boss, Karl Lagerfeld, La Perla, Andre Tan, By Vel, Armani, Nike та Lacoste. Минулого року вона стала володаркою титулу «Міс Планета 2021». Своїм прикладом вона показує дітям, як треба йти до мрії та добиватися поставленої мети.

Вирушаючи на черговий показ чи зйомку, Віталіна Савчук бере з собою і своїх учнів. Вони завжди беруть участь у різних дитячих показах та з’являються на kids fashion-шоу.

Директорка модельної агенції та школи Vita Models має досвід у журналістиці. Вона має власну авторську програму на телебаченні про спорт. Віталіна Савчук бере інтерв’ю у різних спортсменів, а також політиків, наприклад, Міністра спорту.

«Я зацікавлена, щоб до нас в агентство потрапляли цікаві діти. Ми запрошуємо матусь і діток до нашої школи для того, щоб вони розвивалися, ставали цікавими та розвиненими особистостями. Дівчатка у нас вивчають етику та естетику, навчаються, як доглядати та стежити за собою, як харчуватися, як займатися спортом і дотримуватись режиму. Це все формує справжню дівчинку, справжню леді.

Щодо хлопчиків, вони отримують те саме навчання — стають справжніми чоловіками. У модельному бізнесі дефіцит хлопчиків, тому вони частіше отримують роботу. Зазвичай хлопці знімаються у звичайній рекламі та рекламі на телебаченні», — зазначає Віталіна Савчук.

Зараз модельне агентство Vita Models шукає нові обличчя, нових учнів, з якими було б цікаво працювати. За підсумками двомісячного навчання директор школи резюмує здобуті знання, талант та природний магнетизм, і може зробити висновок про потенціал дитини, знайти контракти та замовника.

Уроки відбуваються як у самій школі у Києві по вулиці Казимира Малевича 86а. У світлі останніх подій, коли величезна кількість українців виїхали за кордон, вони все одно можуть навчатися в найкращій модельній школі України завдяки Zoom.

У школи є зв’язки у багатьох європейських містах, включаючи Німеччину та Францію. Пройшовши навчання, дитині можуть порекомендувати європейського скаута, який допоможе у модельній кар’єрі та пошуку роботи.

«Для цього потрібно пройти підготовку, правильно знімати снепи, мати гарне портфоліо та бути підготовленим до фотопозування та дефіле. Потрібно бути підготовленим по всіх напрямках», — каже директорка школи Vita Models Віталіна Савчук.

Адреса офісу Vita Models:

вул. Хрещатик 6, Київ.

А зайняття проходять за адресою:

вул. Казимира Малевича 86а, Київ.

Телефон: +380 73 486 3309