Пес-сапер на прізвисько Патрон став відомим на весь світ. Але в ДСНС служать багато собак, які вражають своїми розмірами. Так, 14-річна такса Кріс вже багато років допомагає рятувальникам.

Робота «сосисочки» спрямована на пошук постраждалих у техногенному завалі. Завдяки своєму розміру, вона різко проскакує у важкодоступних місцях та допомагає ДСНСникам.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Великі герої необов’язково великі. Пам’ятаєте про це? Ось і ми ніколи не забуваємо наших друзів — маленьких Великих героїв, які свого часу вплинули на нашу історію і долі стількох людей.
У великій родині ДСНС вже траплялися випадки руйнування шаблонів, коли всупереч усталеному уявленню про те, яким має бути службовий собака-рятувальник, у пошуковій операції брав участь пес, чий хвіст ледь виднівся серед високої траві чи груди каміння.

Так, йдеться саме про нашого Кріса – унікального не лише для України, а й для усього світу пошуково-рятувального собаку породи такса. Його спеціалізація – пошук постраждалих у техногенному завалі», — пишуть в ДСНС.

А ще він неймовірно милий!

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!