«Нас хочуть зламати, змусити зневіритися, опустити руки …. Щоб ми не працювали, полишили справи і впали у відчай. Ще не зрозуміло, що не вийде?» — каже Катя Осадча. З початку повномасштабного вторгнення РФ до України ведуча організувала платформу для пошуку зниклих. За свою благодійну роботу вона була нагороджена відповідною нагородою.

«Сьогодні мали плідну зустріч з МВД. Дякую Серію Пантєлєєву за чітку співпрацю, швидке реагування, нові підходи до пошуку. Сьогодні розробили ще кілька шляхів ще щільнішої взаємодії, будемо впроваджувати. А наприкінці зустрічі, неочікувано отримала відзнаку від Національної поліції. Мені надзвичайно приємно», — зазначила Катя Осадча.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Ведуча відзначила, шо ця нагорода — це відзнака всього пошукового штабу, волонтерів «Пошук зниклих», телевізійного пошуку «Знайти своїх» з 1+1 та програми «Сніданок».

«Ми не здамося, ми будемо працювати, відновлювати, шукати, нас не зупинити. Щирі співчуття пораненим після підступного нападу терориста. Ми будемо мститися до кінця наших днів», — повідомила Катя Осадча.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська