Під час онлайн-церемонії Олена Зеленська отримала відзнаку The Hillary Rodham Clinton Awards від Джорджтаунського інституту жінок, миру та безпеки. Перша леді України відзначила, что не має відчуття, що це лише її нагорода. «Уся наша країна зараз бореться за свободу і водночас – за мирне життя у світі. Бо поки агресор запускає ракети по українських містах, миру, на жаль, не існує ніде», — відзначила дружина Володимира Зеленського.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Якщо бодай уявити, що Росія начебто може перемогти – а цього ми ніколи не допустимо, – мир перестане існувати в принципі. Уявіть, що кожен диктатор вирішить, ніби може вчиняти геноцид проти мирних людей. Уявіть, що терористи диктуватимуть правила вільному світу. Уявіть, що маніяки зрозуміють безкарність своїх злочинів. Це те, як зараз бачить майбутній світовий порядок Росія. І те, проти чого ми воюємо.

Тож я із неймовірною вдячністю хочу розділити цю нагороду з кожною українкою та українцем, що відстоюють не лише наше, а й право усього світу на мир», — каже перша леді.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Також Олена Зеленська подякувала пані Гілларі Клінтон та всім Сполученим Штатам за цю відзнаку, яка є черговим свідченням невпинної підтримки України.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська