Олена Зеленська разом з очільницею USAID — US Agency for International Development Самантою Павер побачили, як працює кабінет психологічної підтримки «Дбаю про себе» у Михайлівці-Рубежівці Ірпінської громади.

Перша леді відвідала амбулаторію, щоб  побачити результати співпраці і тих, для кого все це працює.

«(Павер) — великий друг і захисниця інтересів України ще з часів, коли (вона) була постійною представницею США в ООН, тепер пані Саманта Павер – одна із основних партнерок України у гуманітарних питаннях», — зазначила Олена Зеленська.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Мета Всеукраїнської програми ментального здоров’я полягає у тому, щоб у кожній громаді, як от у Михайлівці-Рубежівці, була доступна психологічна допомога.

«Подякувала пані Саманті також за глибоку та системну підтримку USAID у багатьох сферах воєнного буття України – від енергетичної галузі до відновлення інфраструктури. Адже у нашому протистоянні загарбникам немає неважливих речей: кожна з них – внесок у перемогу і відновлення, — розказала перша леді. — Запропонувала новий спільний проєкт із Міжнародного медичного партнерства задля відновлення потужностей та спроможності української системи охорони здоров’я у подоланні наслідків війни для здоров’я людей. Щоб лікарі та пацієнти відчували підтримку і співпрацю у найголовнішому – порятунку життів».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська