Олена Зеленська розпочала свій візит до Вінниці з відвідання меморіалу пам’яті жертв російського обстрілу 14.07.2022. Перша леді поклала квіти до меморіалу та згадала загиблих.

На кожній фігурці – фото та розповідь про людину, яка вже ніколи не пройде цими вулицями. Меморіал пам’яті жертв російського обстрілу Вінниці 14 липня 2022 року міська рада розробила за ініціативою родин 29 загиблих. Того дня російські окупанти вдарили «Калібрами» в самісінький центр міста, убивши перехожих, спаливши медичний центр із лікарями й пацієнтами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Тепер пам’ять про них втілилася в голубах і в 29 сакурах, висаджених навколо пам’ятника. Тут є птах та дерево і для 4-річної Лізи, яка стала однією із жертв цієї трагедії. Свій візит у Вінницю розпочала саме з відвідання цього місця. Нині площу, на якій усе сталося, частково відновлено, — зазначила Олена Зеленська. — Єдине, що місто не планує відновлювати, – посічений уламками літак у центрі площі. Нехай залишається як є – як нагадування про те, якому нелюдському, варварському злу опирається Україна, і про те, що його зрештою переможуть українці».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Ми продовжуємо працювати заради вас та країни у цей складний час, якщо вам подобається наш матеріал і ви хотіли б підтримати нас, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська