Олена Зеленська побувала у сучасному реабілітаційному центрі, одному зі спорткомплексів у Вінниці. За її словами, це місце має всі приклади безбар’єрного простору. Тут у максимально сприятливих умовах відновлюються після поранень наші захисники та отримують гідну реабілітацію. «Сподіваємося, що таких закладів в Україні дедалі більшатиме», — зазначила перша леді.

Також дружина президента разом із Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, очільником МОЗ Віктором Ляшком та радницею – уповноваженою Президента з питань безбар’єрності Тетяною Ломакіною перевірила на безбар’єрність двадцятип’ятиметровий басейн місцевого спорткомплексу Вінницької міської ради і була вражена його умовами.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«Просто ще один приклад того, як вчасно втілена безбар’єрність рятує життя, підтримує його якість і допомагає перемагати. І сподіваюсь, іще один крок до того, щоб безбар’єрною стала вся країна», — зазначила Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська